h خطرناک ترین شرور کرمان دستگیر شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

خطرناک ترین شرور کرمان دستگیر شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,خطرناک ترین شرور کرمان دستگیر شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,خطرناک ترین شرور کرمان دستگیر شد

خطرناک ترین شرور کرمان دستگیر شد

به گزارش ظهور12 به نقل از باشگاه خبرنگاران، ماموران یگان تکاوری شهرستان کرمان پس از چندین ماه موفق شدند، شرور فراری مسلح و سابقه داری را که تحت تعقیب مقامات قضایی بود را دستگیر کنند.

این شرور از 4 سال پیش اقدام به شرارت و ایجاد ناامنی در منطقه به خصوص در روستاهای اطراف این شهرستان می‌کرد که پس از تکمیل تحقیقات پلیسی ، در شورای تامین و تلاش ماموران ناجا مخفیگاهش شناسایی شد.

به دنیال این موضوع یگان تکاور شهرستان کرمان در یک عملیات غافلگیرانه این متهم را در مخفیگاهش دستگیر و از وی یک قبضه سلاح ممنوعه کشف و ضبط کردند.

در تحقیقات پلیس این شرور به حمل و نگهداری 200 کیلو گرم مواد مخدر، درگیری و سرقت مسلحانه، تیر اندازی های مختلف، ایجاد رعب و وحشت در بین مردم، راه بندان و اخاذی، حمل سلاح غیر مجاز، دستبرد مسلحانه به چند منزل تحت عنوان مامور و قتل اعتراف کرد.

بر اساس این گزارش: شرور دستگیر شده و پس از انجام تحقیقات، پرونده ای در این رابطه تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی روانه زندان شد.

4 خرداد 1393