h برپایی سمینار "ویروس شیعه" در مالزی! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

برپایی سمینار ویروس شیعه در مالزی!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,برپایی سمینار ویروس شیعه در مالزی!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,برپایی سمینار ویروس شیعه در مالزی!

برپایی سمینار "ویروس شیعه" در مالزی!

روزنامه جمهوری اسلامی امروز یکشنبه 04/03/93 در بخش جهت اطلاع خود نوشته است:

به گزارش روزنامه سان دیلی مالزی، در یک سمینار که مقامات ارشدی از دولت مالزی حضور داشتند و تحت عنوان "ویروس شیعه" برگزار شد، زین الغاری از معاونان وزیر کشور مالزی گفت "نیاز است ترویج اعتقادات شیعه به سرعت متوقف شود".

تارجونو ابومعاس رهبر ائتلاف ضد شیعه نیز به جاکارتا کلوب گفته است: "دولت ما باید مانند دولت مالزی باشد" که به سرکوب بی‌سابقه عقاید و شعائر شیعیان در مالزی و نیز سخنان الغاری اشاره دارد. به نوشته اصلی‌ترین روزنامه مالزی، چندی قبل، تان ساری خالد ابوبکر، سربازرس پلیس مالزی مدعی شد "وقتی که شیعیان بزرگ‌تر از آن شوند که بتوان آن‌ها را محدود کرد.

یک گروه شبه نظامی خواهند شد"، از وی نقل شده است که گسترش شیعیان با تجارت، آموزش، احزاب سیاسی و سازمان‌های غیردولتی دردست بررسی و رصد مقامات است. در گزارش یک روزنامه دیگر مالزیایی با تیتر "شیعیان مسلمان نیستند" آمده است، دپارتمان توسعه اسلامی مالزی تأکید دارد همه شاخه‌های شیعه منحرف هستند و قوانین اسلامی را می‌شکنند.

4 خرداد 1393