h بر اساس یک نظرسنجی:تمایلات ضدصهیونیستی غالب کشورهای دنیا حفظ شده است - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

بر اساس یک نظرسنجی:تمایلات ضدصهیونیستی غالب کشورهای دنیا حفظ شده است,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,بر اساس یک نظرسنجی:تمایلات ضدصهیونیستی غالب کشورهای دنیا حفظ شده است,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,بر اساس یک نظرسنجی:تمایلات ضدصهیونیستی غالب کشورهای دنیا حفظ شده است

بر اساس یک نظرسنجی:تمایلات ضدصهیونیستی غالب کشورهای دنیا حفظ شده است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در آمریکای لاتین، بر اساس مطالب مندرج در روزنامه «کلارین»، آرژانتینی‌ها هنوز تمایلات ضد‌یهودی خود را در خصوص جامعه یهودی حفظ کرده‌اند.

براساس آمارهای موجود 24 درصد آرژانتینی‌های بزرگسال همچنان مخالف یهودیان هستند، که در این بین 19 درصد خانم‌ها و 29 درصد آقایان را شامل می‌شود.

اگرچه در بین کشورهای آمریکای لاتین آرژانتین از احساسات ضدیهودی کمتری برخوردار است.

در منطقه آمریکای لاتین بیشترین تمایلات ضدیهودی در کلمبیا (41 درصد) و بعد از آن به ترتیب در کشورهای پرو(38)، شیلی(37)، پاراگوئه (35)، اروگوئه (33) ، بولیوی و ونزوئلا(30) و بعد از آرژانتین نیز برزیل با 16 درصد احساسات یهودی در آخرین رده قرار دارد.

در بین مناطق و کشورهای جهان نیز بیشترین احساسات ضد یهودی در نوار غزه با 93 درصد و بعد از آن عراق با 92 درصد قرار دارند.

در بین کشورهای اروپای نیز فرانسه با 37 درصد و اسپانیا با 29 درصد در صدر قرار دارند.

در سال 2010 نظرسنجی مشابهی در آرژانتین به سفارش انجمن «دایا» انجام شده بود که براساس آن تقریبا 29 درصد آرژانتینی‌ها احساسات ضدیهودی داشتند.

30 درصد نیز گفته بودند که در محله‌هایی که یهودیان اکثریت ساکنین را تشکیل می‌دهند، اقامت نخواهند کرد و 82 درصد نیز گفته بودند مهمترین نکته‌ای که از یهودیان در ذهن دارند این است که انسانهای متبحری در تجارت و جمع‌آوری پول هستند.

 
4 خرداد 1393