h لغو همایش "مادلواپسیم" توسط فرماندار دیر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

لغو همایش مادلواپسیم توسط فرماندار دیر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,لغو همایش مادلواپسیم توسط فرماندار دیر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,لغو همایش مادلواپسیم توسط فرماندار دیر

لغو همایش "مادلواپسیم" توسط فرماندار دیر

 کمیته صیانت نوشت:

این روزها که موج دلواپسیم به شهرستان ها رسیده و شاهد برنامه های تبیینی و روشنگرانه در باب توافق هسته ای هستیم، در همین راستا  امروز(جمعه) همایش “ما دلواپسیم” که قرار بود با سخنرانی دکتر زیباکلام در بندر دیر انجام شود، به دستور فرماندار این شهرستان لغو شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، برنامه نشست سیاسی سعید زیباکلام با عنوان همایش «ما دلواپسیم» پیرامون «توافقنامه ژنو» که قرار بود امروز در جمع دانشجویان دانشگاه های شهرستان دیر برگزار شود، توسط فرماندار بندر دیر لغو شد.

این برنامه که قرار بود در سالن مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان دیر برگزار شود، به دلیل نگرانی مسئولان استانی از انتقادات احتمالی به دولت تدبیر و امید از سوی دانشجویان و سخنران جلسه در موضوعات سیاسی روز و توافقنامه ژنو لغو گردید .

به گزارش خبرنگار ما فرماندار شهرستان دیر بیان داشته است که از طرف معاون سیاسی استاندار بوشهر با این جلسه مخالفت شده و اعلام کرده اند که سخنرانی سعید زیباکلام در سالن‌های دولتی برگزار نشود و به همین دلیل درب سالن را قفل کرده و دانشجویان را پشت درهای بسته نگه داشتند.

گفتنی است پس از لغو جلسه توسط فرماندار بندر دیر، این جلسه در خانه یک شهروند دیری برگزار شد که با استقبال بی نظیر مردم همراه بوده است و گفته می شود که تعداد زیادی از مخالفین زیباکلام نیز در جلسه حضور دارند.

لغو جلسه سعید زیبا کلام در حالی اتفاق افتاد که همایش بدون مجوز و غیر قانونی اصلاح طلبان بوشهر به مناسبت دوم خرداد پس از اعتراض جمعی از رسانه های انقلابی استان بوشهر در مخالفت با تطهیر جریان دوم خرداد از طریق سوء استفاده از آبروی سوم خرداد؛ لغو شده بود.

لازم به ذکر است سعید زیباکلام، که نخستین نماینده ایران در سازمان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ا‌ست، دیشب در مسجد قرآن شهر بوشهر و صبح امروز نیز در مهدیه شهر بردستان از توابع شهرستان دیر به بیان پیامدها و نتایج توافق نامه ژنو پرداخت و برنامه‌هایی را نیز در شهرستان دیلم  و بندر امام حسن و نیز در جمع کارمندان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و نیز در مسجد فاطمه زهرا(س) در شهر برازجان خواهد داشت.

4 خرداد 1393