h دیدار مخالفان سوری با مریم رجوی+عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دیدار مخالفان سوری با مریم رجوی+عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دیدار مخالفان سوری با مریم رجوی+عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دیدار مخالفان سوری با مریم رجوی+عکس

دیدار مخالفان سوری با مریم رجوی+عکس

دیدار مخالفان سوری با مریم رجوی+عکس

به گزارش ظهور12، رئیس ائتلاف معارضان سوری در دیدار با «مریم رجوی»، از سرکردگان گروه تروریستی منافقین در پایتخت فرانسه، این گروهگ را برادران معارضا ن سوریه خواند.

رجوی در این دیدار گفت با ادامه مبارزات «نیروهای مقاومت ایران و انقلابیون سوریه، مردم هر دو کشور از شر حکومت‌های مستبد خلاص شوند.»

احمد جرباء نیز در این دیدار با استقبال از عملکرد سازمان تروریستی منافقین گفت: سرنوشت مردم ایران و مخالفان بشار اسد در سوریه به هم گره خورده است.

http://www.jahannews.com/images/docs/files/000361/nf00361904-2.jpg

سازمان منافقین طی سالهای گذشته عملکرد بسیار خشنی داشته‌‌اند و سال‌ها در فهرست سازمان تروریستی قرار داشت و پس از ادعاهای بی اساس در مورد برنامه هسته‌ای ایران و به راه انداختن جنگ روانی بر علیه برنامه صلح آمیز هسته‌ای کشور، از لیست سازمان تروریستی آمریکا و اتحادیه اروپا بیرون آمد.

http://www.jahannews.com/images/docs/files/000361/nf00361904-1.jpg

پس از اعتراضات مردم عراق به اردوگاه اشرف که محل استقرار نیروهای این سازمان در خاک عراق بود، چندی پیش اعضای منافقین از کمپ اشرف خارج و به اردوگاه لیبرتی منتقل شدند.

نیروهای منافقین در حالی از شرایط نگهداری و نبود دسترسی به وسائل خنک کننده در لیببرتی شکایت می‌کنند که مریم رجوی و دیگر سران این گروه در خاک فرانسه اقامت دارند.

همکاری اعضای منافقین با حکومت بعث در زمان صدام برای سرکوب خونین قیام شیعیان عراق در سال ۱۹۹۰، یکی از دلائل نظر منفی مردم عراق نسبت به این گروه و درخواست مکرر برای اخراج آنها از خاک عراق است. منبع: فارس

منبع : جهان نیوز

4 خرداد 1393