h مشهورترین زن سارق دستگیر شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مشهورترین زن سارق دستگیر شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مشهورترین زن سارق دستگیر شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مشهورترین زن سارق دستگیر شد

مشهورترین زن سارق دستگیر شد

این زن میانسال خانه‌دار طی سه سال اخیر از فروشگاه ها سرقت می کرد.

به گزارش ظهور12 به نقل از ایران، یک زن که به‌عنوان مشهورترین کیف دزد در انگلستان شناخته می‌شود توسط پلیس این کشور دستگیر شد. این زن میانسال خانه‌دار طی سه سال اخیر بیش از 950 کیف متعلق به فروشگاه‌های مارک‌دار را ربوده است.

به‌گزارش پلیس اسکاتلندیارد، «جین رند» که عاشق کیف دستی زنانه است، طی سه سال کیف‌های دستی چرمی و گرانقیمت از مارک های معروف را در سراسر بریتانیا از فروشگاه‌ها به سرقت برده است.

پلیس می‌گوید این زن قصد داشته کیف‌ها را در حراج «ebay» به فروش برساند.«جین» پس از دستگیری به پلیس گفته سرقت‌هایش را به دلیل مشکلات مالی که برای شوهرش پیش آمده بود انجام داده است. اگر چه خود نیز به کیف دستی زنانه علاقه‌ خاصی دارد.

پلیس می‌گوید: این زن انگلیسی در حال حاضر مجبور است برای پرداخت جریمه سنگین بابت سرقت کیف‌ها، خانه‌اش را به‌فروش برساند. قاضی پرونده «تام کروتر» در این باره می‌گوید: سارق حدود شش ماه وقت دارد تا تمامی اموال خود را برای پرداخت جریمه به‌فروش برساند.

2 خرداد 1393