h فرکی جانشین کی روش میشود؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فرکی جانشین کی روش میشود؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فرکی جانشین کی روش میشود؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فرکی جانشین کی روش میشود؟

فرکی جانشین کی روش میشود؟

دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال فولاد خوزستان معرفی شد. او جانشین حسین فرکی می‌شود که فصل گذشته با فولاد عنوان قهرمانی در رقابت‌های لیگ برتر را کسب کرد.

اسکوچیچ فصل گذشته در اولین سال حضورش در فوتبال ایران نتایج خوبی با تیم فوتبال ملوان گرفت و در این فصل نیز مشتریان زیادی داشت.

طبق اعلام مسئولان فولاد خوزستان فرکی به دلیل مشکلات جسمانی و مسائل دیگر از فولاد جدا شده است اما طبق شنیده‌ها فرکی یکی از گزینه‌های جانشینی کی‌روش در تیم ملی بعد از جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل است.

سرمربی سابق فولاد خوزستان در پاسخ به این سؤال که شایعه شده او گزینه هدایت تیم فوتبال ایران است و بعد از پایان جام جهانی به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب خواهد شد، عنوان کرد: هیچ صحبتی با من در این ارتباط نشده است، این سؤالی است که نباید جوابش را من بدهم نمی‌توانم پاسخ چیزی که شما مردم و رسانه‌ها می‌گویند را بدهم. برایم این مسئله باعث افتخار است اما در حال حاضر آرزو می‌کنم تیم ملی با کادر فنی و بازیکنان خود بتوانند در جام جهانی به موفقیت برسد آینده را کسی ندیده و تنها چیزی که در حال حاضر راجع به خود می‌توانم بگویم این است که می‌خواهم زانوی پایم را عمل کنم.

2 خرداد 1393