h تولید دوچرخه ویژه کارمندان در اصفهان ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تولید دوچرخه ویژه کارمندان در اصفهان !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تولید دوچرخه ویژه کارمندان در اصفهان !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تولید دوچرخه ویژه کارمندان در اصفهان !

تولید دوچرخه ویژه کارمندان در اصفهان !

به گزارش ظهور12 به نقل از (فارس نیوز) ؛

از اصفهان ابراهیم غیاثی ظهر امروز پیرامون این همایش اظهار کرد: هدف از برگزاری این همایش استاندارد سازی تردد مدیران ارشد استان با استفاده از دوچرخه است، ما این کار را با الگو برداری از شهرهای پکن چین و آمستردام هلند انجام می‌دهیم و تاکید بر استمرار این حرکت داریم.

وی با بیان اینکه باید استفاده از دوچرخه در بین مدیران استانی نهادینه شود تاکید کرد: استفاده از دوچرخه از محل زندگی تا سرکار هدف ما است که امیدواریم در کشور الگوی این کار باشیم، در گذشته همایش استفاده مدیران از دوچرخه به صورت نمادین برگزار شده ولی ما در اصفهان قصد داریم این برنامه تداوم داشته باشد، به همین دلیل اصفهان به عنوان شهر پایلوت برای استفاده مدیران ارشد استان از دوچرخه به عنوان وسیله ایاب و ذهاب به محل کار در نظر گرفته شده است.

رئیس کمیته ورزش سازمان‌ها و نهادهای هیئت ورزش‌های همگانی استان اصفهان تصریح کرد: برای ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه برای آمد و شد به محل کار با سه شرکت معتبر دوچرخه سازی در کشور وارد مذاکره شدیم تا با حمایت از تولید داخلی، دوچرخه‌هایی مخصوص کارمندان ادارات تولید کرده و با تخفیف 20 تا 30 درصدی و به صورت قسطی به آنها بدهند و کلاه ایمنی هم به عنوان هدیه به آنها تقدیم می‌شود.

وی گفت: کارمندان و اداراتی که پیشرو این طرح باشند از سوی کمیته ورزش سازمان‌ها و نهادهای هیئت ورزش‌های همگانی استان اصفهان به استانداری و جراید معرفی می‌شوند تا مورد تقدیر واقع شوند.

غیاثی به کمبود مسیرهای ایمن دوچرخه‌سواری در اصفهان اشاره کرد و گفت: به دنبال تشکیل کارگروهی با شورای اسلامی شهر و شهرداری اصفهان هستیم تا در راستای ایمن سازی مسیرهای دوچرخه سواری گام برداریم.

انتهای پیام/63020/

1 خرداد 1393