h همه آبرو ریزی های جاستین بیبر + تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

همه آبرو ریزی های جاستین بیبر + تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,همه آبرو ریزی های جاستین بیبر + تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,همه آبرو ریزی های جاستین بیبر + تصاویر

همه آبرو ریزی های جاستین بیبر + تصاویر

همه آبرو ریزی های جاستین بیبر + تصاویر

به گزارش ظهور12 به نقل از (جام نیوز) :

جاستین بیبر خواننده جوان کانادایی هنوز همچنان به کارهای ناشایست خود ادامه می دهد و هرازگاهی با رفتارهایش تعجب همگان، بویژه هوادارنش را بر می انگیزد. رفتارهایی از قبیل، پوشش زننده، ناسزا و ریختن آب دهان روی طرفداران خود، مصرف مواد مخدر، حضور در برنامه‌هایی که نوجوانان حق تماشای آن را ندارند، حمل مواد مخدر و بسیاری دیگر.

به گزارش  یورو نیوز ( euronews)، پلیس آمریکا از جاستین بیِبر، خواننده جوان پاپ بخاطر اتهام واردۀ «اقدام به دزدی» تحقیق می کند.

جاستین 20 ساله ظاهرا به خاطر اینکه زنی عکس او را گرفته بود، به کیف دستی او دستبرد زده و تلفن همراهش را برداشته است.

سایت العربیه فارسی (Al Arabiya Farsi) نیز درباره آخرین دسته گل این ستاره موسیقی نوشت: جاستین بیبر، خواننده خبرساز پاپ، بعد از آنکه قصد داشت موبایل یک خانم را قاپ بزند و بدزدد، روز سه شنبه 13 مه 2014 از سوی پلیس لس آنجلس متهم به اقدام برای دزدی شد. این اتفاق روز دوشنبه در یکی از محله های لس آنجلس روی داد.

جاستین بیبر به عنوان الگویی که جوانان از او تاثیرپذیرند اکنون با انبوهی از رفتارهای زشت، زننده و شرارت بار در رزومه کاری اش مواجه است.

شاید اولین مواجه با ضدرفتارهای او، واکنش عمومی به مصرف ماری جوانا بود. تداوم مصرف ماری جوانا و انتشار دوباره تصاویر مربوط به آن در سایت TMZ چنان جنجال ساز شد که او را وادار به عذرخواهی کرد.

بیبر در حال مصرف ماری جوانا

چندی پس از آن بود که بیبر در حالی که حالتی عادی نداشت اتومبیلش توسط پلیس متوقف شد. او که در حال رانندگی در ساحل میامی در ایالت فلوریدای آمریکا بود به دلیل رانندگی در حال مستی و همچنین استفاده از مواد مخدر بازداشت شد. بنابر اظهارات پلیس مدت گواهینامه او نیز منقضی شده بود.

حالت غیرعادی بیبر در دادگاه فلوریدا

این خواننده 20 ساله در سالهای اخیر چندین بار با پلیس این کشور برخورد داشته است. رئیس پلیس میامی با اشاره به مطلب فوق واقعه را اینگونه گزارش کرد: «پس از آنکه پلیس به اتومبیل او نزدیک شد و او پنجره را باز کرد، بشدت بوی الکل می داد. مامور پلیس از او خواست تا از اتومبیل خارج شود و او در مقابل مقاومت کرده و علت توقف را پرسیده است. در نهایت او از اتومبیل خارج می شود اما همچنان از اجرای دستورات پلیس سر باز می زند و سرانجام مامور پلیس آقای بیبر را بازداشت می کند.»

حمله به پلیس بعد از متوقف شدن در میامی

بر اساس اعلام پلیس، جاستین بیبر در زمان دستگیری در یک مسابقه اتومبیلرانی غیرقانونی شرکت کرده بود و سرعتی تقریبا دو برابر حد مجاز داشت.

واکنش سلنا گومز دوست دختر سابق وی به این بازداشت نیز در نوع خود جالب بود. او خواستار حمایت از وی شده بود البته نه بخاطر این سوءرفتار، بلکه حمایت از کودکی که دایما اشتباه می کند تا بلکه روزی بفهمد اشتباه کرده است. وی گفته بود: می داند جاستین ماری جوانا و داروهای ضد افسردگی مصرف می کند و سپس افزوده بود: همیشه سعی داشتم از او محافظت کنم، امیدوارم این اتفاق باعث رشد شخصیت او شود و او آدم بهتری باشد. همیشه سعی داشتم او را از این خطرات آگاه کنم.

این دستگیری یک هفته پس از آن صورت گرفت که منزل او در لس آنجلس توسط پلیس تحت بازرسی قرار گرفته بود. اتهام او پرتاب تخم مرغ به خانه همسایه و آسیب رساندن به اموال او بوده است.

دو هفته پس از جریان پرتاپ تخم مرغ به منزل همسایه و یک هفته پس از توقف اتومبیل اش در ساحل میامی آمریکا، وی توسط پلیس تورنتو بازداشت شد. اتهام وی بد رفتاری با راننده یک خودروی لوکس کرایه‌ای از نوع لیموزین شده بود.

بی بی سی نوشت: بنا بر گزارش پلیس تورنتو، جاستین بیبر و دوستانش خودروی تشریفاتی را کرایه کرده اند اما در ادامه راه با راننده این خودرو 'بد رفتاری' کرده اند. راننده خودرو پس از متوقف کردن اتومبیل با پلیس تماس گرفته و در اظهارات خود گفته است جاستین بیبر و همراهانش بارها از پشت به پس سر او ضربه زده اند.

همزمان با بدرفتاری او راننده لیموزین، او با طوماری با یکصد هزار امضا از سوی آمریکایی ها مواجه می شود که خواستار اخراج او از این کشور شده بودند.

متن درخواست اخراج جاستین بیبر از آمریکا بدین شرح بود:

ما مردم ایالات متحده، احساس می کنیم که در حال اشتباه در فرهنگ عامه کشورمان هستیم. ما می‌خواهیم بیبر به دلیل رواج کارهای مخرب و خطرناک، بی پروایی و استعمال مواد مخدر از کشورمان اخراج و گرین کارتش باطل شود. او نه تنها امنیت ما را به خطر می‌اندازد بلکه تاثیر بدی بر جوانان کشور ما دارد. ما از مردم می‌خواهیم برای حذف جاستین بیبر از جامعه ما این دادخواست را تایید کنند.

جاستین بیبر همچنین در کارنامه کاری خود خوانندگی برای رژیم کودک کش رژیم صهیونیستی را نیز دارد. گفته می شود در کنسرتی که او در سرزمین ها اشغالی اجرا کرد اسپانسر مالی وی، شخص شیمون پرز، رئیس دولت اسرائیل بود. روزنامه صهیونیستی “تابلِت” از این حمایت مالی پرده برمی داشته بود.

در حال زیارت دیوار ندبه!

از ۱٫۵ میلیون دلاری که بنیاد شیمون پرز برای کنسرت بیبر در تل آویو هزینه کرد، چیزی حدود ۸۰۰ هزار دلار آن فقط به خود این خواننده جوان کانادایی داده شده است.

رفتارهای دور از نزاکت با طرفداران

جاستین بیبر که اکنون از او به عنوان ستاره موسیقی یاد می کنند و طرفداران بسیاری نیز دارد اما چندین بار آنها را مورد لطف خود قرار داده است.

در یک پرسروصدا و جنجالی، جاستین بیبر از بالکن هتلش به سمت طرفدارانی که جلوی هتل تجمع کرده و منتظر او بودند، تف انداخت.

جمعیت مشتاق که برای دیدن ستاره خود هجوم می آوردند اما با بیبر با آب دهان از آنها استقبال می کند

تصاویر ضبط شده از او حاکی است این خواننده کانادایی این کار را قبل از اجرای کنسرت تورنتوی خود انجام می دهد. بیبر با قرار گرفتن بر فراز بالکن هتل به همراه دوستانش، به روی علاقه مندان خود آب دهان انداخته و از این کار لذت می برد و نشان می دهد که در مورد جمعیت طرفدار چگونه فکر می کند. بیبر که واکنش طرفداران وفادارش! را می بیند شروع به فیلم گرفتن از آنها می کند.

او در یک اقدام بی شرمانه دیگر در سطل زباله یک رستوران، که عده ای در حال مشاهده وی بودند، ادرار می کند.

31 اردیبهشت 1393