h رهبر : 2بازیکن پرسپولیس باید دادگاهی شوند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

رهبر : 2بازیکن پرسپولیس باید دادگاهی شوند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,رهبر : 2بازیکن پرسپولیس باید دادگاهی شوند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,رهبر : 2بازیکن پرسپولیس باید دادگاهی شوند

رهبر : 2بازیکن پرسپولیس باید دادگاهی شوند

رهبر : 2بازیکن پرسپولیس باید دادگاهی شوند

رئیس فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دادستان عمومی وارد عمل شود، گفت: دو بازیکن پرسپولیس باید به دادگاه کشانده شوند.

حجت الاسلام محمدتقی رهبر در گفت‌وگو با فارس درباره حرکت ناشایست دو بازیکن پرسپولیس در بازی با داماش گیلان اظهار داشت: خبرهای زیادی از رفتار بسیار زشت در زمین فوتبال از سوی بازیکنان پرسپولیس به ما رسیده است. این مسئله باید از ابعاد مختلف پیگیری شود. عمل ضد اخلاقی هر چه بوده باید مورد بررسی قرار گیرد. دو بازیکن از فرط شادی و برنده شدن چنین کاری را مرتکب شده اند، نه تنها در انظار عمومی انجام این کار زشت است بلکه در خلوت هم نباید انجام شود.

نماینده مردم اصفهان تاکید کرد: کمیته انضباطی هم این مسئله را رد نکرده، هر چند که اول می خواستند روی این موضوع سرپوش بگذارند اما اتفاق آن قدر آشکار بود که نمی شد سرپوشی گذاشت.

رهبر خاطرنشان کرد: وقتی از فوتبال، مافیا می سازیم و میلیاردها تومان پول را به حلقوم این بازیکنان می ریزیم آن هم در روزگاری که مردم گرفتاری های مختلفی دارند برخی ها به دلیل ظرفیت کم دچار طغیان هواپرستی می شوند. وقتی به جیب آنها در یک سال 600، 700 میلیون تومان داده می شود غرور به آنها دست می دهد.

رئیس فراکسیون روحانیون مجلس تصریح کرد: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باید برای همیشه این نفرات را از فوتبال محروم و اسم آنها را از لیست خارج کند. جا دارد و انتظار می رود که دادستان عمومی و انقلاب علیه این رفتار منافی عفت، اعلام جرم کند و این نفرات را به دادگاه بکشاند.

رهبر با اشاره به اینکه رسانه ها هم نباید این مسئله را بازتاب می دادند، گفت: اکنون که این اتفاق افتاده رسانه ای کردن آن با تصویر کار بدی بوده است. این هم خطای بدتر است. اشاعه فحشا کار خوبی نیست. البته برخی رسانه ها می گویند که از دستمان در رفته است.

وی با بیان اینکه روز گذشته در قم نزد آیت الله صافی گلپایگانی بوده است، به فارس گفت: ایشان به شدت از وضعیت ورزش ابراز نگرانی و ناراحتی کرد. متاسفانه برخی مسئولان ورزشی در خواب هستند. ایشان صحبت های زیادی پیرامون مسائل مختلف انجام داد و معتقد بود مسئولان در هر زمینه ای باید عملکرد خود را در قبال مردم بررسی کنند. اکنون وزارت ورزش و جوانان باید بگوید برای این جوانان بیکار و دختران و پسران چه راهکاری دارد. وزیر ورزش را به مجلس احضار کرده ایم تا در این باره توضیح دهد.

10 آبان 1390