h همایش "دلاوران دلواپس" در اصفهان برگزار میشود - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

همایش دلاوران دلواپس در اصفهان برگزار میشود,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,همایش دلاوران دلواپس در اصفهان برگزار میشود,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,همایش دلاوران دلواپس در اصفهان برگزار میشود

همایش "دلاوران دلواپس" در اصفهان برگزار میشود

همایش

"محمدحسین امینی هرندی" در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، از برگزاری همایش "دلاوران دلواپس" به همت جمع کثیری از تشکل‌های دانشجویی و مجموعه‌های فرهنگی مردمی استان اصفهان و اساتید حوزه و دانشگاه اصفهان خبرداد.

وی با بیان اینکه مجوز‌های مورد نیاز دریافت شده است، افزود: بنیاد شهید مجوز برای برگزاری این همایش که در خیمه گلستان شهدای اصفهان است را صادر کرده،‌ اما مکان برگزاری به طور قطعی مشخص نشده و امکان تغییر آن وجود دارد.

دبیرانجمن اسلامی دانشگاه اصفهان در تشریح اهداف برگزاری این همایش گفت: همایش مذکور کاملا مردم بوده و وابسته به هیچ جریانی نیست و قرار است در آن از مقام شامخ دلاوران عرصهٔ جهاد فناوری هسته‌ای یعنی شهیدان شهریاری، احمدی روشن، علیمحمدی و رضایی‌نژاد تجلیل به عمل آید.

امینی هرندی با بیان اینکه نخبگان دانشگاهی و حوزوی منتقد توافقنامه ضعیف ژنو هستند، تاکید کرد: تاکنون چهره‌های فرهنگی، سیاسی، حوزوی و دانشگاهی مختلف شهر اصفهان، شورای اسلامی شهر در کنار مردم جهت شرکت در این همایش اعلام آمادگی کرده‌اند که لیست اسامی آن‌ها در اخبار تکمیلی اعلام خواهد شد.

شایان ذکر است همایش بزرگ "دلاوران دلواپس" ساعت ۱۷ شنبه (سوم خرداد ماه) همزمان با سالروز آزادی خرمشهر و روز مقاومت، به همت جمع کثیری از تشکل‌های دانشجویی ومجموعه‌های فرهنگی مردمی استان اصفهان و اساتید حوزه و دانشگاه اصفهان درخیمه گلستان شهدای این شهر برگزار خواهد شد.

30 اردیبهشت 1393