h فروش مکالمات مردم توسط مخابرات اصفهان تکذیب شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فروش مکالمات مردم توسط مخابرات اصفهان تکذیب شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فروش مکالمات مردم توسط مخابرات اصفهان تکذیب شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فروش مکالمات مردم توسط مخابرات اصفهان تکذیب شد

فروش مکالمات مردم توسط مخابرات اصفهان تکذیب شد

حسین کشایی در جمع خبرنگاران بدون اشاره به تعداد افراد متخلف و مدت زمانی که اقدام به این تخلف کرده اند گفت:در چند ماه گذشته پرونده‌ای در این زمینه مطرح شد که برخوردهای لازم با این افراد صورت گرفت و آمادگی برخورد شدیدتر و بیشتر نیز وجود دارد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، وی با بیان اینکه تمام همکاران شرکت مخابرات سوگند یاد کرده‌اند که امین اطلاعات خصوصی مردم باشند گفت : همانطور که در برخی از ادارات دیگر نیز به رغم سوگند یاد کردن کارکنان آن، تخلفاتی می کنند ، در شرکت مخابرات نیز ممکن است افرادی دست به تخلفاتی بزنند.

تکذیب می شود

اما مدیرعامل مخابرات اصفهان در گفت‌وگو با «تابناک»، ضمن تاکید موکد بر کذب بودن خبر، گفت: جملات نقل شده از بنده به هیچ وجه صحت ندارد و یا حاصل سو برداشت خبرنگاران است و یا غرض ورزی و دشمنی عامل بیان آن شده است. کشایی افزود: نه تنها تخلفی در این شرکت رخ نداده که بخواهد به برخورد با کارمندان منجر شود، بلکه اساسا ضبط مکالمات صحت ندارد.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان اصفهان در ادامه از پیگیری حقوقی ماجرا خبر داد و گفت: با اینکه خبر از خروجی چند خبرگزاری حذف شده، ولی به این دلیل که تکذیب نشده شکایت خواهیم کرد و به استناد فایل صوتی نشست خبری، ثابت خواهیم کرد که چنین خبری کذب است؛ نمی‌دانم منبع خبرنگاران برای نقل چنین مطالب خلاف واقعی چه بوده است.

کشایی در پایان با تاکید بر اینکه اگر تخلفی در مجموعه شرکت متبوعش رخ دهد، بسیار جزئی خواهد بود و با آن مقابله خواهد شد، گفت: اطلاعات خصوصی که ما از مشترکان داریم، نهایتا در حد نام مالک و آدرس پستی اوست که نه تنها قابلیت خرید و فروش ندارد، بلکه مراجعه کارمندان به همین حد هم مجاز نبوده و تخلف به شمار می‌رود که در صورت مشاهده، با آن مقابله خواهیم کرد.

30 اردیبهشت 1393