h شهروند بجنوردی که یک شبه میلیاردر شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

شهروند بجنوردی که یک شبه میلیاردر شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,شهروند بجنوردی که یک شبه میلیاردر شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,شهروند بجنوردی که یک شبه میلیاردر شد

شهروند بجنوردی که یک شبه میلیاردر شد

به گزارش ظهور12 به نقل از (جام نیوز) ؛

وقتی این شهروند بجنوردی که دارای معدن در آشخانه است قصد برداشت مبلغ یارانه خود را داشت متوجه می شود با وجود کسر مبلغ از حسابش اما همچنان حسابش به دلیل نامعلومی مسدود است.

وقتی این شهروند به مسئولان مراجعه می کند متوجه می شود که طبق سیستم بانکی در این نقل و انتقالات اشتباهی علاوه بر اینکه چیزی عایدش نشده یک میلیارد تومان نیز به بانک بدهکار است و طبق سیستم بانکی باید این مبلغ را پرداخت کند.

دیروز پس از پیگیری های خبرنگار ما مدیر شعب بانک تجارت خراسان شمالی از چنین اتفاقی ابراز بی اطلاعی و مصاحبه را موکول به امروز کرد.

رضوان مهرجو امروز پس از پیگیری های مجدد خبرنگارما اظهارکرد: پس از بررسی های انجام گرفته مطلع شدیم این اشتباه به سبب جابجایی دیتا سنترهای بانک روی داده و مسئولان حراست و همچنین انفورماتیک شعبه مرکزی در تهران پیگیر این موضوع هستند.

مهرجو تصریح کرد: مانده حساب 11 میلیاردی صرفا از طریق دستگاه های خود پرداز نمایش داده شده و وجود خارجی ندارد و به دلیل مسدود بودن حساب که توسط سیستم انجام شده هیچ انتقال وجهی انجام نگرفته است.

30 اردیبهشت 1393