h پرواز کردن طاووس های زیبا +‌ تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پرواز کردن طاووس های زیبا +‌ تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پرواز کردن طاووس های زیبا +‌ تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پرواز کردن طاووس های زیبا +‌ تصاویر

پرواز کردن طاووس های زیبا +‌ تصاویر

پرواز کردن طاووس های زیبا +‌ تصاویر

تصاویر دیدنی از پرواز کردن طاووس های زیبا!

تصاویر دیدنی از پرواز کردن طاووس های زیبا!
شیوه نقل و انتقال پرنده ها کاملاً با هم متفاوت است. تعدادی از آنها پرواز می کنند، بعضی می توانند خیلی خوب بدوند و بعضی شنا می کنند و برخی ترکیب آنها را انجام می دهند. بیشتر پرندگان می توانند پرواز کنند و ...
شیوه نقل و انتقال پرنده ها کاملاً با هم متفاوت است. تعدادی از آنها پرواز می کنند، بعضی می توانند خیلی خوب بدوند و بعضی شنا می کنند و برخی ترکیب آنها را انجام می دهند. بیشتر پرندگان می توانند پرواز کنند و طاووس یکی از این پرندگان است، اما آیا تا کنون پرواز این پرنده بسیار زیبا را دیده اید؟
طاووس ها به طور طبیعی همه چیز خوار بوده و عمدتا از اجزای گیاهی و گلبرگ ها تغذیه می کنند، ولی حشرات و سایر بند پایان نیز مواد غذایی مطلوبی برای آنهاست و حتی خزندگان و دوزیستان را نیز شکار می کنند. مواد گیاهی، فیبر لازم برای هضم فلس ها و استخوان های خزندگان کوچک را فراهم می کند. طاووس ها شکار گرانی اجباری هستند یعنی برای حفظ سلامت رشد و تولید مثل خود به پروتئین حیوانی واقعا نیاز دارند.

طاووس ها پرندگان جنگلی هستند که روی زمین  لانه می سازند و تغذیه می کنند ولی برای استراحت بالای درختان می روند.مارهای کوچک و سایر خزندگان  رژیم غذایی مطلوبی برای طاووس های وحشی هستند.

منبع: vezvezak.com
10 آبان 1390