h بر خلاف شعار دولت روحانی/دانشگاه سمنان بخاطر یک مناظره امنیتی شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

بر خلاف شعار دولت روحانی/دانشگاه سمنان بخاطر یک مناظره امنیتی شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,بر خلاف شعار دولت روحانی/دانشگاه سمنان بخاطر یک مناظره امنیتی شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,بر خلاف شعار دولت روحانی/دانشگاه سمنان بخاطر یک مناظره امنیتی شد

بر خلاف شعار دولت روحانی/دانشگاه سمنان بخاطر یک مناظره امنیتی شد

بر خلاف شعار دولت روحانی/دانشگاه سمنان بخاطر یک مناظره امنیتی شد

به گزارش ظهور12 به نقل از (فارس نیوز) ؛

از استان سمنان، با برنامه‌ریزی قبلی بسیج دانشجویی دانشگاه سمنان امروز مناظره داغی بین ابوطالبی، زیباکلام، سلیمی‌نمین و داوری در این دانشگاه و با حضور دانشجویان برگزار شد.

در این مناظره، شخصیت‌های حاضر در برنامه پیرامون مسائل مختلف داخلی و خارجی و سیاست‌ها‌ی دولت فعلی و دو دوره دولت احمدی‌نژاد با یکدیگر به مناظره پرداختند که البته با استقبال دانشجویان نیز مواجه شد.

نکته جالب در این بین، این است که با وجود برنامه‌ریزی قبلی برای برگزاری این برنامه، از هیچ رسانه‌ای برای پوشش خبری آن دعوت نشده بود.

هنگامی که فارس نیوز استان سمنان از طریق دانشجویان مرتبط با حوزه دانشجویی این دانشگاه متوجه برگزاری این مراسم شد، بلافاصله خبرنگار خود را برای پوشش خبری به کیومتر 5 جاده سمنان- دامغان و تالار خوارزمی دانشگاه سمنان، محل برگزاری مناظره اعزام کرد که البته با بی‌مهری و کم‌لطفی مسئولان حراست دانشگاه سمنان مواجه شد.

در حالی که این دست مناظره‌ها در دانشگاه‌های مختلف سراسر کشور از سوی خبرنگاران به خوبی پوشش داده می‌شود، مسئولان حراست دانشگاه سمنان پس از حدود یک ساعت اصرار و پافشاری خبرنگار فارس در سمنان، این برنامه را امنیتی خواندند و از ورود وی به محل مناظره ممانعت به عمل آوردند.

به هر تقدیر، با توجه به شعارهای متعدد دولت تدبیر و امید که فضای دانشگاه باید باز باشد، امید می‌رفت این تلاش‌ها به جایی می‌رسید؛ اما این‌‌طور نشد.

امید که دیگر شاهد برخوردهای سرد و نامهربانانه این‌چنینی با رسانه‌ها در استان سمنان نباشیم.

28 اردیبهشت 1393