h بی رحم ترین پرستار دنیا/تصویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

بی رحم ترین پرستار دنیا/تصویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,بی رحم ترین پرستار دنیا/تصویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,بی رحم ترین پرستار دنیا/تصویر

بی رحم ترین پرستار دنیا/تصویر

بی رحم ترین پرستار دنیا/تصویر

به گزارش ظهور 12 به نقل از (تسنیم نیوز) ؛

جام جم به نقل از لیبراسیون در ادامه نوشت:‌ رایان نووال و جاسمین بادوکدوک پدر و مادر جوان هنگامی که برای دیدن یوهانس پسر 5 روزه شان به بخش نوزادان بیمارستانی در بندر سبو در مرکز مجمع الجزایر فیلیپین رفتند با صحنه ای مواجه شدند که خشکشان زد. دهان نوزاد با چسب بسته شده بود.

رایان بلافاصله عکسی از پسرش گرفت و آن را روی شبکه های اجتماعی گذاشت. او نوشت: این یوهانس پسرم است. او هنوز نمی تواند حرف بزند! بنابراین من باید به جای او حرف بزنم. آیا تصور می کنید که نوزادتان در بیمارستان در امنیت است؟ قطعا این طور نیست.

رایان افزود که پس از اعتراضشان به پرستار، او به آنها گفت: نوزاد شما خیلی گریه و سر و صدا می کرد، من هم با چسب دهانش را بستم!

مقامات بیمارستان به خبرگزاری فرانسه گفتند که از ماجرا بی اطلاع بوده و در این مورد تحقیق خواهند کرد.

وزارت بهداشت فیلیپین که از این حادثه مانند مردم این کشور شوکه شده است، در بیانیه ای اعلام کرد: گریه تنها وسیله نوزادان برای بیان وضعیتشان است. اگر این نوزاد مشکلی در تنفس با بینی اش داشت به دلیل اینکه دهانش را بسته بودند، می مرد.

هزاران نفر از مردم فیلیپین در شبکه های اجتماعی خواستار مجازات این پرستار بی رحم و بی مسئولیت شده اند.

28 اردیبهشت 1393