h جنایت جدید جبهه تروریستی النصره در سوریه! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

جنایت جدید جبهه تروریستی النصره در سوریه!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,جنایت جدید جبهه تروریستی النصره در سوریه!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,جنایت جدید جبهه تروریستی النصره در سوریه!

جنایت جدید جبهه تروریستی النصره در سوریه!

ایکنا به نقل از «اخبارالنهاردة» نوشت: جبهة تروریستی النصرة در این اقدام که در نوع خود اقدامی بی‌سابقه در جهان اسلامی و عربی است، نسخه‌هایی به ادعای خود تصحیح‌شده از قرآن را در مناطق تحت سیطره خود در حلب توزیع کرده است.

جبهة النصرة طی روزهای گذشته به توزیع قرآن‌های تحریف‌ شده اقدام کرده و مدعی شده است که قرآن کنونی در دهه‌های گذشته تحریف شده است!

منابع آگاه گزارش دادند: عناصری از جبهة النصرة همچنین با قراردادن دایره‌های قرمز در برخی آیات قرآن، قرآن‌های موجود نزد ساکنان حلب را به زعم خود تصحیح کرده و آیات جدیدی را به جای آیات وحیانی کلام خدا نوشته‌ است!

این گروهک تروریستی در این حرکت متناقض با ارزش‌های اسلامی و موهن به قرآن کریم همچنین، برخی آیات مربوط به «جهاد» و «غنایم» و برخی احکام شرعی و مذهبی را تغییر و اصلاح کرده است!

پیشینه جنایت‌های جبهة النصرة نشان می‌دهد که این گروهک تروریستی با تفکراتی غلط و به دور از انسانیت به کشتار و ذبح مسلمانان از هر مذهب و نژادی دست زده و برای نشر باورهای انحرافی خود از هیچ تلاشی فروگذار نبوده است.

این گروهک تروریستی امروز با حرکت ضد دینی و اسلامی خود، قرآن را مستقیما هدف قرار داده و با کلام خدا به جنگ برخاسته و مدعی تحریف آیات کلام وحی شده است، این در حالی است که این کتاب آسمانی ویژگی‌ها و امتیازاتی دارد و از آغاز نزول تاکنون از هرگونه تحریف مصون مانده و بدون کم و زیاد همان قرآنی است که بر پیامبر(ص) نازل شده؛ چرا که بنا بر آیه 9 سوره حجر إنّا نحن نزّلنا الذکر و إنّا له لحافظون؛ ما قرآن را نازل کردیم و ما خود نگهدار آن خواهیم بود. حافظ و پاسدار قرآن، خدای قادر و توانا است.

28 اردیبهشت 1393