h احتمال رونمایی از اندروید 5 - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

احتمال رونمایی از اندروید 5,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,احتمال رونمایی از اندروید 5,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,احتمال رونمایی از اندروید 5

احتمال رونمایی از اندروید 5

به گزارش فارس به نقل از فرست پست، موضوع اصلی همایش یاد شده تحولات مربوط به نسخه 4.4 سیستم عامل اندروید و به‌روزرسانی‌های آن است. برنامه‌های جدید سازگار با اندروید نیز در نشست‌های جانبی مربوط به این همایش معرفی می‌شوند.

گوگل در ماه‌های اخیر تلاش‌های فراوانی برای ارتقای طراحی نرم‌افزار دوربین اندروید به عمل آورده و ممکن است رابط کاربری این دوربین به طور کامل تغییر کند. ارتقای طراحی بازی‌ها هم در این نشست ها مورد توجه خواهد بود.

برخی صاحب نظران معتقدند ممکن است گوگل در این همایش از نسخه اولیه اندروید 5 هم رونمایی کند یا حداقل در مورد ویژگی‌های آن در آینده اظهار نظر نماید.

از جمله دیگر نقاط تمرکز در این کنفرانس عرضه عینک گوگل و طراحی محصولات پوشیدنی مجهز به سیستم عامل اندروید است. این دو حوزه که به تازگی مورد توجه گوگل قرار گرفته توجه برنامه‌نویسان و مشتاقان فناوری را هم به خود جلب کرده و احتمال دارد برنامه‌ها و app های فراوانی نیز برای آن طراحی شود.

28 اردیبهشت 1393