h کتک کاری اردوغان با مخالفانش در خیابان + فیلم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کتک کاری اردوغان با مخالفانش در خیابان + فیلم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کتک کاری اردوغان با مخالفانش در خیابان + فیلم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کتک کاری اردوغان با مخالفانش در خیابان + فیلم

کتک کاری اردوغان با مخالفانش در خیابان + فیلم

ویدئویی به تازگی در رسانه های ترکیه پخش شده است که در آن درگیری رجب طیب اردوغان با یکی از مخالفانش را در خیابان نمایش میدهد .

به گزارش ظهور12 ،‌هنگام بازدید اردوغان، نخست وزیر ترکیه از معدن سوما اتفاقاتی روی داد که به گفته برخی از رسانه‌های ترکیه در نوع خود بی‌سابقه بوده است. روزنامه‌های ترکیه به نقل از فیلم‌های منتشرشده در شبکه یوتیوب گزارش دادند که نخست وزیر ترکیه به دنبال اعتراضات برخی از مردم و درخواست آنها از وی برای استعفا، از سوی محافظان به درون فروشگاهی هدایت می‌شود تا خشم و اعتراضات آرام شود. گویا وی در داخل مغازه به صورت یکی از شهروندان سوما سیلی زده و ویدئوهایی از این اتفاق منتشر شده است.

تانر کوروجا، شخصی که گفته می‌شود از دست نخست وزیر ترکیه سیلی خورده در مصاحبه‌ای با کانال تلویزیونی خصوصی “د” گفت: «جناب آقای نخست وزیر به‌خاطر عصبانیت ناشی از ازدحام نتوانست خشم خود را کنترل کند و متأسفانه ناخودآگاه به من یک سیلی زد. فکر نمی‌کنم جناب آقای نخست وزیر آگاهانه سیلی زده باشد. من شکایتی از وی ندارم و او را دوست دارم. من در سایۀ او در معدن زغال​سنگ سوما کار می‌کنم. تنها انتظار دارم جناب نخست‌وزیرمان از بنده عذر‌خواهی بکند.»

دانلود کلیپ

27 اردیبهشت 1393