h التماس شبکه های ضدانقلاب : بچه دار نشوید! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

التماس شبکه های ضدانقلاب : بچه دار نشوید!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,التماس شبکه های ضدانقلاب : بچه دار نشوید!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,التماس شبکه های ضدانقلاب : بچه دار نشوید!

التماس شبکه های ضدانقلاب : بچه دار نشوید!

التماس شبکه های ضدانقلاب : بچه دار نشوید!

به گزارش ظهور12 به نقل از جام ، عوامل و گرداندگان خارج نشین شبکه های ضدانقلاب، روز به روز بر حجم حملات رسانه ای خود علیه موضوع "افزایش جمعیت در ایران" می افزایند و هر یک تحلیل متفاوتی را در این خصوص ارائه می کنند.

شبکه "بی بی سی فارسی" با دعوت از شخصی به نام "شادی صدر" (محکوم دادگاه انقلاب) این موضوع را بررسی کرد و از زبان این کارشناس، دلنگرانی های خود را بیان نمود.

شادی صدر در این خصوص گفت: «در سال های گذشته رهبر ایران معمولا سالی یکبار در خصوص مسائل مربوط به زنان آن هم در روز زن سخن می گفت اما در این چند سال اخیر رهبر ایران درباره جایگاه زن در خانواده و اجتماع بیشتر سنخرانی می کند و نکاتی را گوشزد می کند که نشان از تغییر سیاست های کلی نظام به این مباحث است.»

وی افزود: «به نظر می رسد نگاه مسئولین ایران از مواضع کلی به زن به سیاست های جزئی و روشنی رسیده است و طرح افزایش جمعیت نیز یکی از همین سیاست ها می باشد.»

این فعال ضدانقلاب مدعی شد: «مسئولین جمهوری اسلامی می خواهند با افزایش جمعیت، زنان را از کار کردن و درس خواندن در بعضی از رشته ها محروم کنند.»

" سیاوش امانی" مجری شبکه "ایران آریایی" نیز با ترساندن مردم از افزایش جمعیت گفت: «جمهوری اسلامی می خواهد برای آینده خودش نیرو انسانی کافی داشته باشد. آن هم از نوع نیروهای منفی.»

وی با نشان دادن تصویری از خیل جوانان شرکت کننده در راهپیمایی روز قدس، افزود: «اگر شما ایرانیان فرزندان بیشتری داشته باشید تبدیل به همین نیروهای منفی خواهند شد. من خواهش می کنم که فرزند بیشتر تولید نکنید، چون هر فرزندی می تواند یک نیرو برای جمهوری اسلامی به حساب بیاید.»

"زینا تهرانی" دیگر مجری شبکه ایران آریایی نیز با توهین به ملت ایران و القاء نگرانی درخصوص طرح افزایش جمعیت گفت: «افراد ساده لوح می خواهند کاری کنند که فرزندان بیشتری داشته باشند. از قرار معلوم دولت ایران از واردات وسایلی که ضدبارداری بوده است، جلوگیری کرده و بازار سیاهی هم به وجود آمده است.»

مجری این شبکه ماهواره ای خاطر نشان کرد: «من از زنان ایرانی خواهش و تمنی می کنم که به روستاها بروند و به زنان روستایی آموزش بدهند تا بتوانند جلوی بارداری را بگیرند و به آن ها بگویند که فرزند بیشتر یک کار غلطی است.»

در همین راستا شبکه ضدانقلاب "رها" نیز با دعوت از کارشناسی به این مقوله پرداخت.

"سعید پیوندی" کارشناس این شبکه با اشاره به سخنان رهبر انقلاب مبنی بر افزایش جمعیت در ایران گفت: «مقامات جمهوری اسلامی به دنبال اقتدار ملی در صحنه بین المللی است و می خواهد با طرح افزایش جمعیت این کار را انجام بدهد.»

وی مدعی شد: «جمهوری اسلامی می خواهد با طرح افزایش جمعیت از طرف دیگر نقش زنان را در جامعه کمرنگ نماید و با این کار اقدامات فرهنگی را نیز در کنار اقتدار ملی انجام بدهد.»

این به اصطلاح کارشناس اضافه کرد: «اگر جمعیت ایران افزایش داده شود مشکلات زیادی بوجود می آید. برای کشور ایران فقط به اندازه چند میلیون نفر جمعیت خوب است. حتی این جمعیت حاضر 75 میلیونی هم زیاد است.»

26 اردیبهشت 1393