h بغض اوباما نسبت به بشار اسد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

بغض اوباما نسبت به بشار اسد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,بغض اوباما نسبت به بشار اسد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,بغض اوباما نسبت به بشار اسد

بغض اوباما نسبت به بشار اسد

رئیس‌جمهور آمریکا در دیدار با رئیس ائتلاف معارضان خارج‌نشین سوریه در کاخ سفید تأکید کرد «بشار اسد» اعتبار خود را از دست داده و هیچ جایگاهی در آینده این کشور ندارد. رئیس‌جمهور آمریکا در دیدار با رئیس ائتلاف معارضان خارج‌نشین سوریه در کاخ سفید تأکید کرد «بشار اسد» اعتبار خود را از دست داده و هیچ جایگاهی در آینده این کشور ندارد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا در دیدار با «احمد جربا» رئیس ائتلاف معارضان خارج نشین سوریه در کاخ سفید اعلام کرد که «بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه اعتبار خود را از دست داده است و هیچ جایگاهی در آینده این کشور ندارد.

آمریکا اخیراً کمک‌های نظامی خود را به معارضان سوری افزایش داده است و طبق بیانیه کاخ سفید، جربا همچنین از اوباما به دلیل کمک 287 میلیون دلاری به معارضان سوری تشکر کرد.

اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری سوریه که قرار است 3 ژوئن برگزار شود، مطرح شده است و این اولین انتخابات چندحزبی در سوریه به حساب می‌آید.

روزنامه آمریکایی دیلی‌بیست چندی پیش گزارش کرد که «جان کری» وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد که واشنگتن و همپیمانانش یکسال بیهوده در سوریه وقت تلف کردند و نتوانستند اسد را سرنگون کنند.

کری در نشست محرمانه‌ای با رهبران معارضان سوری در وزارت خارجه آمریکا در واشنگتن که پنجشنبه هفته گذشته برگزار شد، از عدم هماهنگی برای حمایت از اقدام حذف اسد از قدرت ابراز تأسف کرد.

تروریست‌های مخالف دولت سوریه در پشت پرده بسیاری از اقدامات تروریستی از جمله حملات مرگبار بمب‌گذاری که هم غیرنظامیان و هم مقامات دولت سوریه را در سه سال گذشته هدف گرفته است، قرار دارند. منبع: خبرگزاری فارس

25 اردیبهشت 1393