h تبلیغ یکی از سران فتنه در پیج هانیه توسلی + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تبلیغ یکی از سران فتنه در پیج هانیه توسلی + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تبلیغ یکی از سران فتنه در پیج هانیه توسلی + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تبلیغ یکی از سران فتنه در پیج هانیه توسلی + عکس

تبلیغ یکی از سران فتنه در پیج هانیه توسلی + عکس

همزمان با تحرکات رسانه های جریان های نفاق برای تطهیر آمران و مسببان اصلی بی قانونی های ناخوشایند سال ۸۸ و با هدف انحراف افکار عمومی در خصوص ناراستی مطالبات کف خیابانی در آشوب های ایام فتنه ،صفحه منسوب به بازیگر زن سینما نیز بصورت علنی همسو با این جریان نفاق فعالیت می کند.

به گزارش ظهور12 به نقل از باشگاه خبرنگاران ، صفحه منسوب به هانیه توسلی که مدتهاست بصورت رسمی در شبکه اجتماعی تحت کنترل سازمانهای جاسوسی امریکا “اینستاگرام” بصورتی غیرمتعهدانه فعالیت می کند ، با انتشار تصویری از یکی از مسببین و امرین اصلی آشوبهای هرج و مرج طلبانه سال ۸۸ به تبلیغ برای این فرد پرداخته است .

www.dustaan.com-tabligh-saran-fetne www.dustaan.com-tabligh-saran-fetne2

این صفحه که پیش تر نیز با انتشار تصاویر بدون حجاب خانم بازیگر در این به اصطلاح شبکه اجتماعی به صورت آشکاری به ارزشهای ملی و فرهنگی مردم دهن کجی کرده ، این بار نیز با رفتاری معنا دار تأیید و حمایت جریانهای فتنه فراری خارج کشور را در کمپین های ضد انقلابی شان همراه خود کرده است .

www.dustaan.com-tabligh-saran-fetne3

این رفتار مدیریت صفحه منسوب به هانیه توسلی با اعتراض و ابراز تأسف کاربران متعهد فضای مجازی مواجه شده و جای ابهامات بسیاری را در اذهان عمومی نسبت به این عملکرد های غیر مسئولانه اش ایجاد کرده است.

با پیگیری خبرنگار باشگاه خبرنگاران، متأسفانه با وجود گذشت بالای ۱۲ ساعت از انتشار این تصاویر نه تنها این تبلیغات غیر قانونی و مسأله دار حذف نشده بلکه تکذیبیه ای نیز در این خصوص از سوی این خانم بازیگر در رسانه ها منتشر نشده است.

24 اردیبهشت 1393