h یک قاری مصری به جرم تلاوت اذان شیعی اخراج شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

یک قاری مصری به جرم تلاوت اذان شیعی اخراج شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,یک قاری مصری به جرم تلاوت اذان شیعی اخراج شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,یک قاری مصری به جرم تلاوت اذان شیعی اخراج شد

یک قاری مصری به جرم تلاوت اذان شیعی اخراج شد

دکتر عباس شومان گفت: "دانشگاه الازهر نماینده و مظهر اعتقادی اهل سنت است و به هیچ مسلک دیگری حق دخالت در امور خود را نمی دهد".

الازهر بزرگترین دانشگاه اسلامی مصر یک قاری مصری را که به مسجد جامع کوفه عراق رفته و اذان را به سبک شیعه ها گفته بود، اخراج کرد.

به گزارش العربیه.نت دکتر عباس شومان، رئیس دانشگاه الازهر در بیانیه خود گفت، ویدیویی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که نشان می دهد، قاری فرج الله الشاذلی در مسجد جامع کوفه اذان را به سبک شیعیان می گوید و بین مقتدیان خود از آماده سازی جامعه برای ظهور مهدی(عج) صحبت می کند و با آنها عهد می بندد که برای ظهور مهدی(عج) خود را آماده سازد.

دکتر عباس شومان گفت: "دانشگاه الازهر نماینده و مظهر اعتقادی اهل سنت است و به هیچ مسلک دیگری حق دخالت در امور خود را نمی دهد".

وی افزود: "از وزیر امور دینی و اوقاف مصر درخواست می کنم که در حفظ اذان اسلامی در تمام مساجد مصر کوشش کند و در مورد اذان شیعی قاری فرج الله الشاذلی در عراق نیز تحقیق نماید".

گفتنی است که این ویدیو به سرعت در شبکه اجتماعی در حال انتشار است که نشان می دهد قاضی فرج الله الشاذلی در مسجد جامع کوفه اذان را به سبک شیعیان می گوید. وی روز جمعه گذشته این اذان را گفته است.

24 اردیبهشت 1393