h کفاشیان:پول اسپانسرها را خورده‌ایم و تمام شده است - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کفاشیان:پول اسپانسرها را خورده‌ایم و تمام شده است,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کفاشیان:پول اسپانسرها را خورده‌ایم و تمام شده است,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کفاشیان:پول اسپانسرها را خورده‌ایم و تمام شده است

کفاشیان:پول اسپانسرها را خورده‌ایم و تمام شده است

علی کفاشیان در همایش حمایت از تیم‌های ملی در جمع خبرنگاران گفت: مراسم خیلی خوبی بود. آثار هنرمندان با حضور بازیکنان تیم‌ملی و وزرای ارشاد و ورزش و نمایندگان مجلس رونمایی شد. این هنرمندان ماه‌ها چشم‌شان را بر روی این کارها گذاشتند باید آثار آنها در سطح جهان منعکس شود.

وی در مورد اینکه روحیه ملی‌پوشان با این مراسم بالا رفت گفت: بله روحیه ملی‌پوشان بالا رفت، اگر پایین نیاید.

وی در مورد توصیه‌ای که به ملی‌پوشان کرده بود تا پیراهن‌های خود را با آب داغ نشویند گفت: به من گفتند پیراهن‌ها کوتاه شده است من هم از کارشناسان پرسیدم گفتند چون با آب داغ شسته شده اینطور کوتاه شده و باید با آب سرد شسته شود.

وی در مورد هزینه‌های اردوی تیم‌ملی در اتریش گفت: هزینه‌های این اردو بسیار بیشتر از آفریقای جنوبی است.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد عقد قرارداد با همراه اول گفت: ما با همراه اول قرارداد نبسته‌ایم بلکه فنآپ اسپانسر اولیه ما با همراه اول قرارداد بسته. رقم قرارداد ما با فنآپ 7 میلیارد است و هر وقت از این مبلغ فراتر برود به ما پولی می‌رسد و بین ما و فنآپ تقسیم می‌شود.

وی در مورد اعزام خبرنگاران به برزیل با توجه به جذب اسپانسر گفت: خبرنگاران باید خودشان به برزیل بروند و به صورت خودجوش در جام جهانی حاضر شوند. ما پولی نداریم که خبرنگاران را اعزام کنیم، پول اسپانسرها را خورده‌ایم و تمام شده است. منبع: فارس

23 اردیبهشت 1393