h رییس ارشاد گلپایگان به خاطر دعوت از جلیلی در نزدیکی برکناری قرار گرفت - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

رییس ارشاد گلپایگان به خاطر دعوت از جلیلی در نزدیکی برکناری قرار گرفت,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,رییس ارشاد گلپایگان به خاطر دعوت از جلیلی در نزدیکی برکناری قرار گرفت,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,رییس ارشاد گلپایگان به خاطر دعوت از جلیلی در نزدیکی برکناری قرار گرفت

رییس ارشاد گلپایگان به خاطر دعوت از جلیلی در نزدیکی برکناری قرار گرفت

رییس ارشاد گلپایگان به خاطر دعوت از جلیلی در نزدیکی برکناری قرار گرفت

رییس اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی گلپایگان به خاطر دعوت از دکتر سعید جلیلی به این شهرستان، در آستانه برکناری قرار گرفته است.

به گزارش رجانیوز، یک منبع آگاه ضمن اعلام این خبر به خیبرآنلاین گفت: پس از حضور دکتر جلیلی در گلپایگان که با دعوت رییس اداره ارشاد این شهر و استقبال باشکوه مردم از این برنامه برگزار شد، محمدی تحت فشار شدیدی قرار گرفته و برخی زمزمه ها از برکناری قریب الوقوع وی خبر می دهند.
براساس گفته های این منبع آگاه، ظاهرا وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی تماس تلفنی با رییس اداره ارشاد استان اصفهان، به وی دستور می دهد تا نسبت به برخورد با محمدی فشارکی و برکناری وی به جهت دعوت از جلیلی اقدام لازم صورت بگیرد.
این درحالی است که در جریان سفر رسمی دکتر سعید جلیلی، عضو مجمع تشخصی مصلحت نظام، به گلپایگان مسایل مهمی پیرامون چگونگی تحقق شعار سال، اهداف فتنه گران در سال 88، بایسته های اقتصاد مقاومتی و... از سوی وی مطرح شد که تمام این مسایل، ابعاد ملی و فراجناحی دارد.
همچنین، رییس اداره فرهنگ و ارشاد گلپایگان نیز در آن برنامه، سخنانی انقلابی مطرح کرد که درخور تقدیر بود. محمدی فشارکی ضمن خیرمقدم به نماینده رهبر انقلاب در شورایعالی امنیت ملی، خطاب به دکتر جلیلی گفت: از شما می خواهیم سلام و پیام ما را به رهبری عزیزمان برسانید و به ایشان بگویید که فرزندان انقلابی شما، دفاع جانانه از ولایت و آرمان های شهدا را با نان و آب عوض نخواهند کرد. ما فریب خنده فتنه گران داخلی و دشمنان خارجی را نخواهیم خورد و اجازه نمی دهیم ولی زمان را همچون امام حسن مجتبی(ع) مجبور به صلح مصلحتی نمایند و امان نامه کفر و شرک را امضا نخواهیم کرد.
اعمال فشار برای برکناری یک مدیر انقلابی به جهت دعوت از یک شخصیت بلندپایه کشوری اقدام تاسف برانگیزی است که در حال برنامه ریزی است.
این اتفاق در شرایطی درحال وقوع است که امام خامنه ای در دیدار با اعضای مجلس خبرگان رهبری فرموده بودند:
"یک مساله هم مساله فرهنگ است؛ که آقایان هم حالا معلوم شد که نگرانی دارید، بنده هم نگرانم. مساله فرهنگ، مساله مهمی است. اساس این ایستادگی، این حرکت و در نهایت ان‌شاءالله پیروزی، بر حفظ فرهنگ اسلامی و انقلابی است و تقویت جناح فرهنگی مؤمن، تقویت این نهالهایی که روییده است در عرصه‌ فرهنگ؛ بحمدالله جوانهای مؤمنِ خوبی داریم در عرصهی فرهنگ و هنر؛ فعالیت کردند، کار کردند؛ حالا بعضی جوانند، بعضی دوره‌ جوانی را هم گذرانده‌اند؛ ما عامل فرهنگی کم نداریم. ما حتماً در مساله فرهنگ‌[باید توجه کنیم‌]..
دولت محترم هم باید توجه کند، دیگران هم توجه کنند. بنده هم در این نگرانی با شما سهیم هستم و امیدوارم که مسئولین فرهنگی توجه داشته باشند که چه می کنند. با مسائل فرهنگی شوخی نمی شود کرد، بی‌ملاحظگی نمی شود کرد؛ اگر چنانچه یک رخنه‌ فرهنگی به‌وجود آمد، مثل رخنه‌های اقتصادی نیست که بشود [آن را] جمع کرد، پول جمع کرد یا سبد کالا داد یا یارانه‌ی نقدی داد؛ این‌جوری نیست، به این آسانی دیگر قابل ترمیم نخواهد بود، مشکلات زیادی دارد.
واقعاً باید قدر جوانان مؤمن و انقلابی را همه بدانند، همه؛ این جوانان مؤمن و انقلابی‌اند که روز خطر سینه سپر می کنند، هشت سال جنگ تحمیلی می روند توی میدان؛ اینها هستند. افرادی که نسبت به این جوانها با چشم بدبینی نگاه می کنند یا مردم را بدبین می کنند، خدمت نمی کنند به کشور؛ به استقلال کشور، به پیشرفت کشور، به انقلاب اسلامی خدمت نمی کنند. این جوانها را باید حفظ کرد، باید از اینها قدردانی کرد، امروز هم بحمدالله کم نیستند و زیادند. [نباید] با عناوین گوناگونی بخواهیم این جوانهای مؤمن را طَرد کنیم و منزوی کنیم؛ که البته منزوی هم نمی شوند؛ آن جوانهای مؤمنِ پرانگیزه، با این حرفها منزوی نمی شوند اینها؛ لکن خب، ما باید قدر اینها را بدانیم".
23 اردیبهشت 1393