h جلوگیری از شوره زدن موی سر با آب پرتغال - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

جلوگیری از شوره زدن موی سر با آب پرتغال,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,جلوگیری از شوره زدن موی سر با آب پرتغال,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,جلوگیری از شوره زدن موی سر با آب پرتغال

جلوگیری از شوره زدن موی سر با آب پرتغال

به گزارش ظهور12 به نقل از ایمنا، مطالعه بر روی جوامع سراسر دنیا نشان داده است كه رژیم‌های غذایی سرشار از ویتامین C، مزایای بسیاری برای بدن دارد ازجمله به حفاظت در برابر بیماری‌های قلبی كمك می‌كند. و از این خواص پرتقال که بگذریم، پرتقال مزایای آرایشی جالبی هم دارد که شما را شگفت زده می‌کند. این میوه خوشمزه مزایای زیادی برای زیبایی شما نیز دارد.

درمان جوش آب پرتقال پر از اسید سیتریک است، که یک ماده شگفت انگیز برای کاهش جوش و آکنه پوست است. قراردادن آب پرتقال بر روی جوش باعث خشک کردن و پاک کردن پوست لکه دار می‌شود. علاوه بر درمان جوش، برای مقابله با پوست چرب کمک خواهد کرد.

سفید کردن پوست پودر پوست نارنگی با کشک یا شیر می تواند به عنوان یک سفید کننده طبیعی بسیار عالی عمل کند. استفاده منظم از این ماسک طبیعی درخشش و طراوت به پوست شما هدیه می‌دهد. همچنین برای درمان روشن کردن تکه‌های تیره و لکه‌های پوست هم بسیار مفید است.

جوان سازی پوست آب پرتقال در کوچک کردن منافذ باز پوست تاثیر فراوان دارد. چند قطره آب پرتقال را به مدت دو تا سه دقیقه روی پوست صورت خود قرار دهید و سپس با آب سرد بشوئید.

از بین برنده پوست مرده  پوست پرتقال خشک یک اسکراب مناسب برای صورت و جوان سازی پوست است. از آنجا که پوست پرتقال سرشار از ویتامین C است، این اسکراب نه تنها سلولهای مرده پوست را می‌زداید، بلکه به کاهش لکه های پوست هم کمک می‌کند.

خاصیت ضد پیری پرتقال در بهبود بافت پوست تاثیر دارد، و ضد پیری است . حاوی آنتی اکسیدان قوی است که پوست را در برابر رادیکال های آزاد محافظت می‌کند. همچنین، در انعطاف پوست نقش اساسی دارد.

مؤثر برای تهویه و نرم کردن مو پرتقال برای مو هم خواص اعجاب انگیزی دارد. اضافه کردن یک فنجان آب پرتقال، یک فنجان آب و یک قاشق عسل برای شستشو مو توصیه می‌شود. آب پرتقال و روغن نارگیل به منظور کاهش مشکل شوره سر مناسب است.

نوشیدن حداقل یک لیوان آب پرتقال در روز بسیار مفید است. اسید سیتریک همراه با مزایای آشکار ویتامین C پوست و مو درخشانی به شما هدیه می‌دهد. علاوه بر این، یک پرتقال به عنوان یک میان وعده نه تنها خوشمزه است، بلکه نسبتا کم کالری هم هست.

21 اردیبهشت 1393