h شیب کاهش قیمت خودرو/پرشیا یک و نیم میلیون تومان ارزان شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

شیب کاهش قیمت خودرو/پرشیا یک و نیم میلیون تومان ارزان شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,شیب کاهش قیمت خودرو/پرشیا یک و نیم میلیون تومان ارزان شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,شیب کاهش قیمت خودرو/پرشیا یک و نیم میلیون تومان ارزان شد

شیب کاهش قیمت خودرو/پرشیا یک و نیم میلیون تومان ارزان شد

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان اتومبیل از کاهش ۱ تا یک و نیم میلیون تومانی قیمت انواع خودروهای داخلی در سطح بازار خبر داد. حسن زمانی افشار با اشاره به کسادی این روزهای بازار خرید و فروش خودروهای داخلی، اظهارداشت: قیمت انواع محصولات شرکت‌های ایران خودرو و سایپا تا مرز یک و نیم میلیون تومان کاهش پیدا کرده است اما همچنان مردم تمایلی به خرید خودرو ندارند.

وی اضافه کرد: یکی از دلایل اصلی کاهش قیمت خودروهای داخلی را باید افزایش حجم عرضه محصولات از جانب خودروسازان به بازار دانست.

وی با بیان اینکه همیشه با افزایش قیمت‌ها مشتریان به بازار خودرو آمده و اقدام به خرید خودرو می‌کنند، افزود: اما زمانی که قیمت ها در بازار خودرو تا حدودی کاهش پیدا می کند مشتریان با این امید که قیمت ها کاهش بیشتری خواهند داشت خرید چندانی را انجام نمی دهند.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان اتومبیل اضافه کرد: امروز در بازار خرید و فروش انواع خودروی 206 و پرشیا کاهش 1.5 میلیون تومانی و سمند کاهش 1 میلیون تومانی را تجربه کرد. منبع: تسنیم

21 اردیبهشت 1393