h غرفه فروشنده کتاب شاهین نجفی در نمایشگاه کتاب تعطیل شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

غرفه فروشنده کتاب شاهین نجفی در نمایشگاه کتاب تعطیل شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,غرفه فروشنده کتاب شاهین نجفی در نمایشگاه کتاب تعطیل شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,غرفه فروشنده کتاب شاهین نجفی در نمایشگاه کتاب تعطیل شد

غرفه فروشنده کتاب شاهین نجفی در نمایشگاه کتاب تعطیل شد

به گزارش ظهور12 ، احمد کمالی‌نژاد مدیر کمیته ناشران داخلی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در گفتگو با خبرنگار مهر و در پاسخ به این سوال که از آنجا که برخورد با تخلفاتی که از سوی کمیته نظارت و ارزشیابی محتوایی بخش یادشده رصد می‌شود، صرفاً در اختیار کمیته ناشران داخلی است، چه برخوردی با تخلف تعدادی از ناشران در عرضه کمتر از 15 عنوان کتاب در نمایشگاه - که برخی مجوز انتشار نداشته‌اند و برخی مجوز اعلام وصول - صورت گرفته است؟ گفت: ما مواردی از این تخلف را به خود ناشران تذکر داده‌ایم که در غرفه‌شان عرضه نشوند اما اینکه این تعداد عناوین که شما گفتید، از سطح نمایشگاه جمع‌آوری شده باشد، صحت ندارد.

مدیر کمیته ناشران داخلی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران افزود: البته 2 عنوان کتاب از سطح نمایشگاه جمع‌آوری شده است؛ یکی از این کتاب‌ها مجوز اعلام وصول نداشته و کتاب دیگر هم سال انتشار آن قبل از 87 بوده است.

کمالی‌نژاد به عناوین این کتاب‌ها اشاره‌ای نکرد اما گفت: متاسفانه امسال هم به مانند دوره‌های قبل، تعدادی کتاب هم در حوزه طالع‌بینی بینی در نمایشگاه عرضه شده که به روال هر ساله از عرضه آنها در غرفه‌ها جلوگیری شده اما تاکید می‌کنم که از سطح نمایشگاه جمع‌آوری نشده است.

وی نیز با تائید اعلام علی اوجبی کمیته نظارت و ارزشیابی محتوایی بخش ناشران داخلی، گفت: تاکنون هیچ غرفه‌ای در بخش ناشران داخلی به خاطر تخلفات یادشده و یا مواردی مشابه از این دست، پلمب نشده است.

به گزارش ظهور12 ، غرفه فروشنده کتاب خواننده هتاک شاهین نجفی هم بسته شد

17 اردیبهشت 1393