h خرج یک میلیاردی برای سفر بازیگران به برزیل! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

خرج یک میلیاردی برای سفر بازیگران به برزیل!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,خرج یک میلیاردی برای سفر بازیگران به برزیل!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,خرج یک میلیاردی برای سفر بازیگران به برزیل!

خرج یک میلیاردی برای سفر بازیگران به برزیل!

ناصر فریاد شیران پیشکسوت فوتبال ایران با بیان این مطلب با انتقاد از اعزام هنرمندان به برزیل به عنوان حامیان تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی به سایت جام جم ورزشی گفت: لیست 50 نفره ای از هنرمندان تهیه شده که این 50 هنرمند قرار است با هزینه ای بیشتر از یک میلیارد تومان راهی برزیل شوند تا حامی تیم ملی فوتبال ایران شوند.

وی افزود: من احترام زیادی برای تک تک این هنرمندان و خواننده ها قائلم اما انتقاد شدید نسبت به این اتفاق دارم. ما در کشور مربیان خوب و با تجربه ای داریم که می توانند به جای این هنرمندان به برزیل بروند و از آنجا تجربه اندوزی کنند. مدیران عامل باشگاهها و حتی سرپرستان تیم ها نیز می توانند به جای هنرمندان به برزیل بروند. خبرنگاران هم باید به برزیل بروند. بالاخره این افراد هم برای فوتبال زحمت کشیدند.

فریاد شیران در ادامه گفت: هنرمندان ما هر سال به جشنواره های زیادی می روند همانند کن و یا اسکار. در این مواقع کدام از یک هنرمندان از فوتبالیست ها می خواهند که آنها را این جشنواره ها همراهی کنند که حالا می خوانند به عنوان حامی تیم ملی به برزیل بروند؟ برزیل میدان هنر نیست، ویترینی برای فوتبال است. خیلی از مربیان خوب کشور ما باید در ایران جام جهانی را نگاه کنند آن وقت هنرمندان و خواننده ها به برزیل بروند؟ نیکی کریمی در برزیل چه کار می خواهد بکند؟ اگر او قصد فیلمسازی دارد برود از طریق دیگری اقدام کند. اعزام این هنرمندان به برزیل ظلمی بزرگ به خانواده فوتبال است.

15 اردیبهشت 1393