h فروش کتاب شاهین نجفی در نمایشگاه کتاب !! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فروش کتاب شاهین نجفی در نمایشگاه کتاب !!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فروش کتاب شاهین نجفی در نمایشگاه کتاب !!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فروش کتاب شاهین نجفی در نمایشگاه کتاب !!

فروش کتاب شاهین نجفی در نمایشگاه کتاب !!

فروش کتاب شاهین نجفی در نمایشگاه کتاب !!

به گزارش ظهور12 ، خبرنگاران فارس در جریان برگزاری نمایشگاه کتاب تهران به برخی مسائل برخورد می کنند ارائه آن خالی از لطف نیست.

* در بخش انتهایی شبستان که محل استقرار ناشران عمومی است غرفه ای وجود دارد که در کمال تعجب به عرضه میوه و آب معدنی می پردازد و سه عدد میوه را به قیمت 3000هزار تومان عرضه می کند. این در حالی است که برخی ناشران به دلیل کمبود جا موفق به حضور نشده اند.

* فروش پنهانی کتابی که به رزمندگان اسلام در دفاع مقدس توهین کرده بود و توسط عوامل اجرایی نمایشگاه کتاب جمع آوری شده بود همچنان در غرفه نشر ققنوس ادامه دارد. این کتاب به صورت زیرمیزی فروخته می شود.

* اشعار و کتاب های شعر شاهین نجفی خواننده هتاک به امام هادی در یکی از غرفه های نمایشگاه ادامه دارد. این شاعر در جریان فتنه 88 چندین بار بازداشت شده بود و حلقه های ادبی زیرزمینی با گرایش ابتذال ادبی را شکل داده است.

*شنیده شده در جریان افتتاحیه نمایشگاه کتاب تهران خنک کردن محیط و رساندن دمای هوا به پایین ترین حد خود یکی از وظایف اصلی کمیته تشریفات نمایشگاه کتاب را تشکیل می داده است.

*حضور اتحادیه ناشران افغانستان در بخش بین الملل نمایشگاه تهران به عنوان مهمان ویژه باعث استقبال شدید افغانی های مقیم تهران از این بخش شده است.

*حضور برخی غرفه داران زن با پوشش نامناسب در حد مانکن و برخی مردان با کراوات در نمایشگاه کتاب جلب توجه می کند.

* کتابی که اخیر توسط نویسنده اش در یکی از شبکه های اجتماعی منتشر شده است اخیر توسط ناشر برگزیده نمایشگاه کتاب به اداره کتاب وزارت ارشاد ارسال شده بود.

* حضور پرتعداد انجمن های دوستی ایران با سایر کشورها در بخش بین الملل چشمگیر است اما نکته مهم این است که برخی غرفه داران از جمله کشور تونس از ارائه جزئی ترین اطلاعات درباره این کشور ناتوان هستند چه این که بخواهند اطلاعاتی درباره وضعیت این کشور بعد از انقلاب صورت گرفته به مخاطب ارائه کنند.

* روز گذشته کتابی از یکی از ناشران بخش عمومی جمع آوری شد.

* میزان اجاره مصلی برای ده روز سه میلیارد تومان برای وزارت ارشاد هزینه داشته است که باعث ناراحتی مسئولان ارشاد در این تنگناهای مالی شده است. این مبلغ سال گذشته حدود 1.5 میلیارد بوده است. همچنین هزینه غرفه های اغذیه فروشی نیز برای مصلی حدود سه میلیارد عایدی داشته است.

* روز گذشته قرار بود کتاب خاطرات هاشمی نیز رونمایی شود که ظاهرا محسن و یاسر هاشمی به دلیل شلوغی روز جمعه نمایشگاه این برنامه را به روز دیگری موکول کرده اند. - See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930212000724#sthash.OXjOHFZx.dpuf

14 اردیبهشت 1393