h کدام بازیگران ایرانی به برزیل می روند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کدام بازیگران ایرانی به برزیل می روند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کدام بازیگران ایرانی به برزیل می روند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کدام بازیگران ایرانی به برزیل می روند

کدام بازیگران ایرانی به برزیل می روند

ایرج طایفه، ‌مدیر تولید پروژه فرهنگی هنری «یار دوازدهم» بیان کرد: قرارداد برخی از هنرمندان که به برزیل اعزام خواهند شد، منعقد شده و قراداد برخی دیگر هم در حال تکمیل و امضا شدن است.

او گفت: بر این اساس تاکنون اعزام نسرین مقانلو،‌لاله اسکندری،‌ کامران تفتی، سام درخشانی،‌ نیوشا ضیغمی،‌ حسام نواب صفوی، بهنوش بختیاری،‌ بهاره رهنما،‌ پیمان قاسم‌خانی، لیلا بلوکات، نیما شاهرخ‌شاهی، فاطمه گودرزی و محمدرضا گلزار به برزیل قطعی است.

به گفته مدیر تولید این پروژه، مهناز افشار که نام او هم در این پروژه ذکر شده بود‌، فقط در مسابقه‌ی پروژه‌ی «یار دوازدهم» که قرار است برای پخش در شبکه نمایش خانگی آماده شود، حضور خواهد داشت.

طایفه هم‌چنین درباره مسابقه‌ای که برای شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود،‌ بیان کرد: تاکنون مصاحبه‌هایی با یکی دو نفر از هنرمندان که به شکل طرح سوالات غیرجدی بوده، داشته‌ایم و البته این مسابقه قرار نیست با فوتبال ارتباطی داشته باشد.

او در پاسخ به اینکه آیا فیلم «رویای من برزیل» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمد حسین لطیفی که به تازگی پروانه ساخت آن صادر شده،‌ ارتباطی با پروژه «یار دوازدهم» دارد؟ توضیح داد: این فیلم مجزا از این پروژه است و قرار است پس از اتمام طرح «یار دوازدهم» در برزیل، آقای لطیفی برای مدت دیگری در این کشور بماند و تصویربرداری لازم برای فیلم خود را انجام دهد.

به گزارش ایسنا،‌ چندی قبل نشست پروژه فرهنگی و هنری «یار دوازدهم» که سید جواد هاشمی، ‌تهیه‌کننده و محمدحسین لطیفی کارگردان آن هستند،‌ برگزار و جزئیات این پروژه تشریح شد.

در این نشست ادعا شد که این پروژه به طور کامل در بخش خصوصی اجرا می‌شود و هومن طالبی سرمایه گذاری آن را پذیرفته است.

بر این اساس قرار شده تعدادی از ورزشکاران و هنرمندان برای حمایت از تیم ملی در کنار آن‌ها حضور داشته باشند و جمعی از آن‌ها هم به برزیل اعزام شوند که سرمایه‌گذاری اولیه برای اعزام گروهی از این هنرمندان و ورزشکاران چهار میلیارد تومان برآورد شده است و از رئیس اتحادیه فوتبال ایران به عنوان یکی از مشارکت‌کنندگان این طرح نام برده شده است. منبع: خبرگزاری ایسنا

12 اردیبهشت 1393