h دست اندازی یک جریان سیاسی برای سوءاستفاده از تدفین شهدای گمنام - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دست اندازی یک جریان سیاسی برای سوءاستفاده از تدفین شهدای گمنام,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دست اندازی یک جریان سیاسی برای سوءاستفاده از تدفین شهدای گمنام,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دست اندازی یک جریان سیاسی برای سوءاستفاده از تدفین شهدای گمنام

دست اندازی یک جریان سیاسی برای سوءاستفاده از تدفین شهدای گمنام

به گزارش ظهور12 به نقل از خبرگزاری فارس؛ پیکر دو شهید هشت سال دفاع مقدس ساعت 15 شنبه 13 اردیبهشت همزمان با روز شهادت امام هادی (ع) وارد واحد یادگار امام (ره) دانشگاه آزاد می‌شود و روز یکشنبه قرار است پس از تشییع در این واحد دانشگاهی به خاک سپرده شود، اما ظاهرا مسئولین دانشگاه آزاد واحد یادگار امام (ره) قصد سوء استفاده سیاسی از این مراسم را دارند.

یکی از اعضای بسیج دانشجویی واحد یادگار امام(ره) دانشگاه آزاد گفت: از هفته‌های گذشته هماهنگی‌های لازم برای سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین پناهیان در مراسم تدفین دو شهید صورت گرفته بود اما در روزهای گذشته مسئولین دانشگاه دانشجویان را تهدید کرده‌اند اجازه سخنرانی پناهیان را در این دانشگاه نخواهیم داد و سخنران مراسم را ما انتخاب خواهیم کرد.

وی در ادامه افزود: البته مسئله سخنرانی یا عدم سخنرانی پناهیان نیست بلکه با اتفاقاتی که در این چند روز رخ داده است به نظر می‌رسد دانشگاه آزاد از سوی ستاد فرماندهی خود قصد بهره کشی سیاسی از این مراسم پر فیض را دارد.

وی خاطرنشان کرد: دانشجویان دانشگاه آزاد معتقدند این یک حرکت سازمان یافته از سوی جریانات سیاسی مشرف بر سیستم مرکزی دانشگاه آزاد است که می‌خواهد از تدفین شهدای گمنام برای خود بهره کشی سیاسی بکند.

به گزارش فارس، از شب گذشته حراست این دانشگاه نیز با خلل در فعالیت‌های آماده سازی دانشگاه توسط دانشجویان؛ بسیجیان دانشجو را تهدید کرده است که در مراسم دخالتی نداشته باشند و آنچه دانشگاه به آنها تحمیل کرده بپذیرند و الا در روز مراسم اجازه حضور در دانشگاه و مراسمات خاکسپاری شهدا را به آنها نخواهند داد.

با وجود تهدیدات مسئولان دانشگاه آزاد در چند روز گذشته شماری از دانشجویان این دانشگاه با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند اجازه بهره کشی از تدفین شهدای گمنام را نخواهند داد و در برابر تحمیلات و تهدیدات مسئولین دانشگاه خواهند ایستاد. - See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930212000132#sthash.g3AiWou5.dpuf

12 اردیبهشت 1393