h کتاب های جدید انتشارات صهبا - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کتاب های جدید انتشارات صهبا,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کتاب های جدید انتشارات صهبا,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کتاب های جدید انتشارات صهبا

کتاب های جدید انتشارات صهبا

«جریان روشنفکری اسلامی در ایران» و «شهید مطهری احیاگر تفکر اسلام»، برگرفته از بیانات مقام معظم رهبری به زودی از سوی مؤسسه ایمان جهادی (صهبا) در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه می‌شود. به گزارش فارس،‌حسن ادیب زاده، مدیر مؤسسه ایمان جهادی (صهبا)، با اشاره به عرضه کتاب «آن سوی شهادت» در غرفه این انتشارات در نمایشگاه کتاب تهران گفت: جلد سوم و چهارم این مجموعه با عنوان «جریان روشنفکری اسلامی در ایران» و «شهید مطهری احیاگر تفکر اسلام»، طی روزهای آینده به نمایشگاه می‌رسد.

وی ادامه داد: کتاب «قرارگاه‌های فرهنگی» که به نوعی مکمل کتاب «دغدغه‌های فرهنگی» است، نیز در نمایشگاه عرضه شده است.این کتاب نیز براساس بیانات مقام معظم رهبری تدوین شده و به خاطر کاربردی و عملیاتی بودن برای مؤسسات فرهنگی بسیار مناسب است.

وی در پایان یادآور شد: کتاب «میزبانی از بهشت»، روایتی از دیدار آقا با خانواده 5شهید مشهدی نیز در نمایشگاه کتاب تهران در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

به گفته ادیب زاده این کتاب روایت داستانی از این دیدار همراه با شرح مختصری از زندگی شهید و عکس‌های بازدید است که به صورت رنگی منتشر شده‌ است.

12 اردیبهشت 1393