h نقل و انتقالات لیگ برتر از اول خرداد آغاز می‌شود - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نقل و انتقالات لیگ برتر از اول خرداد آغاز می‌شود,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نقل و انتقالات لیگ برتر از اول خرداد آغاز می‌شود,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نقل و انتقالات لیگ برتر از اول خرداد آغاز می‌شود

نقل و انتقالات لیگ برتر از اول خرداد آغاز می‌شود

به گزارش ظهور12 و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، در این جلسه علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال، مهدی تاج نایب رییس فدراسیون و رییس سازمان لیگ فوتبال ایران و اعضای هیأت رئیسه سازمان لیگ حضور داشتند.

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد این جلسه اظهار داشت: یکی از مهمترین موارد مطرح شده در این جلسه آیین نامه نقل و انتقالات بود که با رویکرد جوانگرایی و پویایی لیگ با استفاده از جمیع نظرات اعضای هیأت رئیسه پس از بحث و بررسی به تصویب رسید و در مدت یک هفته آینده به باشگاه‌ها ابلاغ و تاریخ آغاز نقل و انتقالات اول خرداد ۹۳ است.

مهدی تاج بیان داشت: در این جلسه مقرر شد لیگ برتر فوتبال ایران رسماً برای همیشه با نام خلیج فارس به فعالیتش ادامه دهد و لیگ‌های آماتور دسته اول، دوم و سوم نیز با نام جام آزادگان برگزار شوند همچنین برای لیگ بانوان نیز در آینده نام در خور شأنی تعیین خواهد شد.

نایب رییس فدراسیون فوتبال افزود: در صورتی که اسپانسری علاقمند باشد در این حوزه مشارکت داشته باشد می‌توان نام جام را در اختیار اسپانسر گذاشت تا از این راه منافع فوتبال نیز تأمین شود.

وی گفت: یکی دیگر از موارد مطرح شده در این جلسه تأکید بر باشگاه ها برای منطبق کردن ساختار تشکیلاتی خود بر اساس معیارهای کنفدراسیون فوتبال آسیا بود.

تاج اعلام کرد: تصویب دستورالعمل انتخاب ناظران مسابقات و طرح ارتقای نظارت بر مسابقات و اجرای سیستم اتوماسیون یکپارچه و رایانه‌ای و ثبت و کنترل آن از دیگر مصوبات این جلسه بود.

در حاشیه این جلسه از سیف الله دهکردی مدیرعامل و حسین فرکی سرمربی تیم فولاد خوزستان به واسطه قهرمانی این تیم در لیگ برتر با رعایت اخلاق حرفه ای و صعود به مرحله دوم لیگ قهرمانان آسیا با اهدای لوح یادبود قدردانی شد.

12 اردیبهشت 1393