h سیدحسن نصرالله خواستار برخورد با شبکه های صادق شیرازی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سیدحسن نصرالله خواستار برخورد با شبکه های صادق شیرازی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سیدحسن نصرالله خواستار برخورد با شبکه های صادق شیرازی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سیدحسن نصرالله خواستار برخورد با شبکه های صادق شیرازی

سیدحسن نصرالله خواستار برخورد با شبکه های صادق شیرازی

جریان افراطی شیرازی ها که توسط سید صادق شیرازی هدایت می شود به فعالیت های تفرقه آمیز خود در ماه های اخیر به شدت افزوده به طوری که حتی سید حسن نصرالله با فرستادن هیئتی به قم از صالحی منش خواستار کنترل شبکه های تحت حمایت شیرازی کرده است .

به گزارش ظهور12 ، استاندار قم روز گذشته با اعلام اینکه هیئتی از سوی دبیرکل حزب الله به دیدار وی آمده افزود : برادر عزیزم سید حسن نصرالله هفته گذشته هیئتی را فرستادند و من پذیرای ایشان بودم و از من خواستند که برخی از شبکه‌های ماهواره ای که از قم تغذیه می‌شوند، کنترل شوند و گله مند بودند که چرا چنین زمینه ای در قم فراهم شده است تا مشکل ایجاد شود.

چندین شبکه ماهواره ای که در چند سال اخیر توسط سید صادق شیرازی راه اندازی شد در ماه های اخیر در قبال کشتار مسلمانان در سوریه توسط تروریست ها که آشکارا از حمایت و پیشتیبانی صهیونیست ها برخوردارند سکوت کرده و در مقابل به شدت به اسد، حزب الله لبنان و شخص سید حسن نصرالله حملات گسترده ای کرده است .

به نظر می رسد در شرایطی که رهبر معظم انقلاب تاکید فراوانی بر وحدت مسلمانان داشته اند و هر اقدام اختلافی را به نفع دشمنان اسلام دانسته اند مسئولان امنیتی کشور باید تدابیر لازم برای جلوگیری و برخورد با این دست نشانده های غرب کنند تا بیش از این باعث تخریب چهره شیعیان در جهان و مخدوش شدن جمهوری اسلامی ایران در نظر مردم نشوند . ناگفته نماند این خاندان انحرافی بارها به بدترین شکل به انقلاب اسلامی حمله و امام خامنه ای را مورد اهانت قرار دادند که لزوم برخورد قاطعانه با این گروه را افزایش می دهد .

12 اردیبهشت 1393