h گزارشی از رسوایی های ماجرای بند 350 اوین+اسناد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

گزارشی از رسوایی های ماجرای بند 350 اوین+اسناد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,گزارشی از رسوایی های ماجرای بند 350 اوین+اسناد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,گزارشی از رسوایی های ماجرای بند 350 اوین+اسناد

گزارشی از رسوایی های ماجرای بند 350 اوین+اسناد

گزارشی از رسوایی های ماجرای بند 350 اوین+اسناد

به گزارش ظهور12 به نقل از دانا ، در روزهای اخیر خبرسازی ها حول موضوع زندان اوین نشان داد که تهیه محتوا برای رسانه های ضد ایرانی در راستای هجمه حقوق بشری بصورت جدی پیگیری می شود و بازی ها در موقعیت های مختلف در فضای داخل کشور ادامه دار است.

با این حال واقعیت موضوع زندان اوین با آنچه که در رسانه های ضد ایرانی تبلیغ می شود تفاوت های فاحشی دارد که برخی از آن را باید از قول همان افرادی شنید که محکومیت خود را در این محل به پایان رسانده اند و اکنون ضمن تنبه خاطرات خود را از آن محل عنوان می‌کنند.

یکی از زندانیان امنیتی که اکنون با گذر از دوران محکومیت در آزادی به سر می‌برد، پس از به راه افتادن جنجال افشای ماهیت عناصر منافقین و فتنه و عملکردشان در درون زندان، در رسانه های خارج از کشور به انتشار خاطراتی از زمان حبس کشیدن در بند 350 اوین می پردازد که نگاهی گذرا به آن خالی از لطف نیست.

وی که گرایشی چپ و نزدیک به منافقین داشته است می نویسد:

من کلا 6 ماه در زندان بودم نصفشم 350 بودم.. با این که تجربه خیلی خوبی برای شخص من بود و کلی خاطره خوب ازش دارم اما واقعا زشته که بخوام باهاش پز بدم و قیافه بگیرم 6 ماه شوخی است در مقابل این حبس هایی که کلی آدم درست و حسابی کشیده اند و می کشند.

در ضمن این را هم بگم خاطرات صفر خان که علی اشرف درویشیان باهاش مصاحبه کرده بود و خاطرات محمد علی عمویی در کتاب "دُر زمانه" خیلی به من کمک کرد تو زندان.. خیلی خوب بود که اینا را قبل زندان خونده بودم.. با این تصور رفتم زندان و بعد دیدم که برخورد ها ی خیلی آرام تر و نرم تر و اینا شده و کشیدن حبس برای من بیشتر یک استراحت و تفریح شد... البته مدت کوتاه حبس هم مزید بر علت بود و این که بابا جان ما ادم مهمی هم نبودیم هم خودش در این موضوع که فشار زیادی روی من نیارن مزید بر علت بود. خلاصه حبس برای من بیشتر تجربه خوب و خاطرات شیرین به همرا داشت که حالا اگر حال داشتی اومدی با هم چایی بخوریم برات تعریف می کنم.

من هم بعد از مدتی به همین سلول های چند نفره رفتم.. با چند تا از برو بچ القاعده و گلدکوئیست و اینا هم‌سلول شدم.. کلی خاطره ازشون دارم .. خیلی خوش گذشت.

گفتنی است خواندن این مطالب با خبرسازی هایی که رسانه های ضد انقلاب در روزهای اخیر کرده اند زمین تا آسمان فرق دارد و ابعاد دروغ سازی ها آنها را بیش از پیش نمایان تر می کند.

می توان این سوال را از رسانه های بیگانه پرسید که اگر زندان اوین جایی شبیه به مکان تعریف شده در رسانه های غربی بود، چرا این افراد می توانند به راحتی با این رسانهع های معاند و ضد نظام ارتباط گرفته و حتی در مواردی مصاحبه هم داشته باشند.

همچنین موارد کشف شده از اتاق های این بند نشان می دهد که این افراد آنچنان هم که گفته می شود در مضیقه نبوده و به راحتی توانسته اند از تمام وسایل ارتباطی در این زندان استفاده کنند.

این در حالی است که زندان های دنیا هیچ کدام اجازه به همراه داشتن وسایل ارتباطی را به زندانیان نمی دهد و این موضوع خاص زدان اوین نبوده است.

10 اردیبهشت 1393