h اقدام میهمان ویژه جشن سعدآباد، در حمایت از مجرمان امنیتی! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اقدام میهمان ویژه جشن سعدآباد، در حمایت از مجرمان امنیتی!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اقدام میهمان ویژه جشن سعدآباد، در حمایت از مجرمان امنیتی!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اقدام میهمان ویژه جشن سعدآباد، در حمایت از مجرمان امنیتی!

اقدام میهمان ویژه جشن سعدآباد، در حمایت از مجرمان امنیتی!

نرگس محمدی محکوم امنیتی فتنه 88 همنوا با بوق‌های رسانه‌ای ضد انقلاب به انتشار مقاله‌ای احساسی در خصوص پرونده کشف موارد متعدد ممنوعه در بند 350 زندان اوین، در یک پایگاه خبری ضد انقلاب وابسته به شاخه هلند پرداخته است.

به گزارش ظهور12 به نقل از کیهان، وی در این مقاله تلاش نموده از مسئله ضدامنیتی ویژه کشف خط ارتباطی مستقیم زندانیان امنیتی با شبکه‌های خبری لندن و لس‌آنجلس تراژدی مادرانه جانسور بیافریند تا بدین وسیله طبیعی‌ترین حق قوه قضائیه در ممانعت از ارتباط‌گیری زندانیان با گروه‌های ضد انقلاب و رسانه‌های دشمن را پوشش دهد.

جالب توجه است که در حالی این مقاله در روز پنج‌شنبه هفته گذشته در پایگاه ضد انقلاب با هدف به نمایش گذاشتن چهره‌ای خشن و ضد بشری از جمهوری اسلامی ایران منتشر شده که محمدی چند روز پیش از آن به دعوت ملاوردی معاون امور زنان رئیس جمهور به جشن بزرگداشت روز زن دعوت شده بود. به این ترتیب فردی که پیش از این در دیدار با اشتون و ارائه دروغ‌های شاخدار به تکمیل پرونده حقوق بشر اروپا بر ضد ایران کمک شایانی نموده بود همچنان به اقدام علیه امنیت ملی با سرخ کردن پرونده بازرسی از بند ۳۵۰ اوین و ارائه گزارش میدانی احساسی با هدف تأثیرگذاری بر گروه هدف در خارج از کشور مبادرت دارد.

در شرایطی که مذاکره کنندگان دولت به واسطه فضاسازی نفوذی‌های دشمن در خاک ایران، بابت اتهامات توهمی حقوق بشری تحت فشار قرار دارند مشخص نیست علت تسامح با چنین افرادی که ثابت نموده‌اند هرگز در کنار دولت منتخب ملت قرار نخواهند گرفت، چیست! شاید بد نباشد ملاوردی این بار پیش از دعوت از امثال نرگس محمدی مشاوره‌ای با رؤسای خود در دولت یا مدیران قضایی داشته باشد.

8 اردیبهشت 1393