h پس از انتشار من روحانی هستم/مستند لکه در راه است - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پس از انتشار من روحانی هستم/مستند لکه در راه است,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پس از انتشار من روحانی هستم/مستند لکه در راه است,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پس از انتشار من روحانی هستم/مستند لکه در راه است

پس از انتشار من روحانی هستم/مستند لکه در راه است

«من روحانی هستم» مستندی درباره رییس یک قوه که صر و صدای زیادی بپا کرده است .

به گزارش ظهور12 ، «سفیر فیلم» که توزیع‌کننده مستند است از دادن اطلاعات در مورد تیم سازنده مستند خودداری می‌کند. می‌گویند مصلحت‌های رییس‌جمهور را در ساخت مستند رعایت کرده‌اند .«من روحانی هستم» سه فصل دارد که فصل اولش با حجم بالایی از مطالب برای نقد رییس‌جمهور اینقدر سرو صدا به پا کرده است.

اما این پایان ماجرا نیست و فیلم‌های دیگری هم این‌بار در مورد اطرافیان رییس‌جمهور در راه است. مستند دیگر در 45 دقیقه با عنوان «لکه» است و برای انتقاد از اعضای هیات دولت و سابقه سیاسی آنهاست.

مستندی که معصومه نبوی کارگردان آن در موردش به مهر گفته است: «ما هدف‌مان را از ساخت فیلم نشان دادن زندگی دکتر روحانی بدون عینک جناحی قرار دادیم.

در این مستند همچنین خاطرات روحانی و مصاحبه‌ها و صدای وی و دیگران به تصویر کشیده شده است. علاوه بر این صدای چهره‌هایی همچون الیور نورس از هیات دیپلماتیک مک‌فارلین، علیرضا زاکانی مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در سال 78، جان ساورز عضو تیم مذاکره‌کننده انگلیس، استانیسلاس دولابولایه عضو تیم مذاکره فرانسوی، یوشکا فیشر وزیر خارجه سابق آلمان، سید محمد خاتمی و حسین موسویان در این مستند پخش می‌شود.

دانلود کلیپ
8 اردیبهشت 1393