h حمله شبانه به خودروی بازیگری که مرید آیت الله خامنه ای است/عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حمله شبانه به خودروی بازیگری که مرید آیت الله خامنه ای است/عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حمله شبانه به خودروی بازیگری که مرید آیت الله خامنه ای است/عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حمله شبانه به خودروی بازیگری که مرید آیت الله خامنه ای است/عکس

حمله شبانه به خودروی بازیگری که مرید آیت الله خامنه ای است/عکس

به گزارش ظهور12 ، الهام چرخنده چندی پیش در یک پیام نوروزی خود عید را به مقام معظم رهبری تبریک گفت ، همین مسئله باب جدیدی برای حمله به این بازیگر را از سوی معاندین باز کرده است .

پس از آنکه چند سال قبل شهاب حسینی و پروانه معصومی دو بازیگر مطرح سینما در دیدار با رهبر انقلاب صحبت کرده بودند و چندی پیش نیز مریلا زارعی، بابک حمیدیان و ابراهیم حاتمی کیا به دفاع مقدس و ارزش های انقلاب اسلامی ادای احترام کردند، این بار الهام چرخنده بازیگر زن سینمای ایران در اقدامی قابل تقدیر در برنامه زنده تلویزیونی ابتدا شعری در وصف مولا امام علی(ع) خواندند و سپس سال جدید را به رهبر معظم انقلاب تبریک گفت. تبریکی که باید اذعان کنیم بسیار دلچسب بود و البته خیلی ها این عرض ارادت را برنتافتند و دستاویزی کردند برای حمله به این هنرپیشه زن سینما.

پیام نوروزی الهام چرخنده و عرض ارادت به مقام معظم رهبری می تواند بشارت مسیری تازه در سینمای ارزشی و متعهد ایران را بدهد.

الهام چرخنده، مدتی قبل تر نیز عکسی از خود را که در حرم مطهر امام رضا(ع) گرفته شده بود و دارای حجابی کامل نیز بوده است در صفحه اینستاگرام خود قرار داده بودند.

این عکس ایشون نیز از آن دسته عکس هایی هست که ما این روزها کمتر در میان تصاویر منتشر شده توسط بازیگران شاهد آن هستیم. عکس هایی که همیشه دل ما را غم زده می کرد که چرا چنین عکس هایی باید مایه مباهات یک بازیگر مسلمان باشد.

حال بعد از این نمونه های ارزشی ای که در این مدت از خانم چرخنده دیده شده است؛ طبیعتا واکنش های متفاوتی را نیز به دنبال داشته است که از تحسین و تمجید (البته کمتر!) بوده است تا تخریب و چسباندن انگ هایی چون چاپلوسی…

که البته در این میان رسانه های بیگانه نیز بیکار ننشسته اند، بلکه مدتی است شروع به تخریب و توهین به این هنرمند عزیز کرده اند.

و حتی چندی قبل عده ای نیز اقدام به شکستن شیشه های ماشین این هنرمند کرده اند.

تاجایی که خود خانم چرخنده در صفحه اینستاگرام شون با دلی شکسته از این واکنش ها متنی را قرار داده اند:

جا دارد از همین تریبون گفته شود که خانم چرخنده هیچ نگران این نوع گستاخی ها نباشید، همیشه همین طور بوده که با هرکس که با حیا تر، ولایی تر و ارزشی تر بوده سر دشمنی دارند، پس از این ابراز دشمنی نه ناراحت بلکه بسیار خوشحال باشید که ملاگی است برای ارزشی بودنتان…

و حالا که در مسیر آرمان ها و ارزش ها قدم نهاده اید محکم تر از قبل ادامه دهید…

...

دانلود کلیپ تبریک نوروزی الهام چرخنده به مقام معظم رهبری

8 اردیبهشت 1393