h پلیس راهور داعش+تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پلیس راهور داعش+تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پلیس راهور داعش+تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پلیس راهور داعش+تصاویر

پلیس راهور داعش+تصاویر

روه تروریستی دولت اسلامی عراق و شام موسوم به "داعش" از زمانی‌که کنترل شهر الرقه را با جمعیت ۵۰۰ هزار نفر به دست گرفته است با اقدامات ضد بشری این شهر را به زعم خود به یک شهر اسلامگرا تبدیل کرده است.

خبرگزاری رویترز در گزارشی درباره اقدامات غیرانسانی گروه‌های تروریستی در الرقه سوریه آورده است: گروه‌های مسلح ساختمان‌های دولتی در اختیار گرفته‌اند و آنها را تبدیل به زندان و مراکز خود کرده‌اند.
به تازگی تصاویری از ساختمان پلیس و خودروهای پلیس راهنمایی و رانندگی عناصر داعش در الرقه دیده شده است که تکفیری‌های داعش همانند پرچم خود ساختمان تحت تصرف را به رنگ سیاه درآورده‌اند.
کلیساها به دفاتر تروریست‌ها تبدیل شده است. دانشگاه‌ها همچنان تعطیل است زیرا به اعتقاد گروه‌های مسلح در آن زنان آموزش می‌بینند و باید بسته بماند.
این گروه تکفیری که به اعدام‌های علنی در میادین دست می‌زنند قوانین خشنی را اعمال کرده و مسیحی‌های محلی را وادار به پرداخت مالیات بیشتری کرده و اگر این کار را نکنند مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند.
داعش بسیاری از شهرها و روستاهای تحت تصرف خود را در سوریه رها کرده و تمام تمرکز خود را بر شهر رقه گذاشته است.
این تحرکات از سوی گروه تروریستی داعش در حالی انجام می‌شود که سازمان القاعده از این گروه اعلام برائت و اعلام کرده است: "داعش دیگر شاخه القاعده نیست." تندرو‌های داعش هم از این اعلام برائت استقبال و خود را به عنوان اسلامگرای واقعی معرفی می‌کنند.
7 اردیبهشت 1393