h درخواست مقتدی صدر از مردم عراق - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

درخواست مقتدی صدر از مردم عراق,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,درخواست مقتدی صدر از مردم عراق,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,درخواست مقتدی صدر از مردم عراق

درخواست مقتدی صدر از مردم عراق

رهبر جریان صدر شب گذشته در یک گفتگوی تلویزیونی از مردم عراق خواست که به خاطر اطاعت از خدا و پیامبر(ص) در انتخابات پارلمانی این کشور شرکت کنید. به گزارش مهر، پایگاه خبری المسله نوشت: مقتدی صدر رهبر جریان صدر شب گذشته در یک گفتگوی تلویزیونی از کمیساریای عالی انتخابات عراق خواست که در فعالیتهای خود مستقل باشد تا رضایت ملت را کسب کند.

وی همچنین از این کمیته خواست که تحت فشارها قرار نگیرد و ناظران بین المللی در ماموریت خود نهایت دقت و هوشیاری را داشته باشند.

صدر، حوزه های انتخاباتی را اماکن مقدسی دانست و ابراز امیدواری کرد که در معرض حمله و نقض قوانین قرار نگیرند. رهبر جریان صدر همچنین از کشورهای همسایه خواست که در امور عمومی عراق و نیز امور خصوصی به ویژه انتخابات پارلمانی این کشور دخالت نکنند.

از سوی دیگر مقتدی صدر نیروهای امنیتی و ارتش عراق را تشویق کرد که با آزادی کامل رای خود را به صندوق بیندازند و در برابر فشارها تسلیم نشوند.

رهبر جریان صدر خطاب به مردم عراق نیز گفت: به خاطر اطاعت از خدا و پیامبر و اهل بیت(ع) و عشق به میهن در انتخابات شرکت کنند.

7 اردیبهشت 1393