h مخالف جمهوری اسلامی در مهمانی خانواده حسن روحانی ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مخالف جمهوری اسلامی در مهمانی خانواده حسن روحانی !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مخالف جمهوری اسلامی در مهمانی خانواده حسن روحانی !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مخالف جمهوری اسلامی در مهمانی خانواده حسن روحانی !

مخالف جمهوری اسلامی در مهمانی خانواده حسن روحانی !

مخالف جمهوری اسلامی در مهمانی خانواده حسن روحانی !

نرگس محمدی از محکومان فتنه و چهره‌های نزدیک به شیرین عبادی امروز در مراسمی که از سوی معاونت زنان و خانواده رئیس جمهور برگزار شده بود، حضور داشت که از سوی دولت از وی دعوت شده بود.

به گزارش بهجت نیوز ، فرهنگ نیوز نوشت: همزمان با روز ولادت حضرت زهرا (س) و هفته زن و خانواده همایش ملی زنان، نقش‌آفرینان عرصه اقتصاد و فرهنگ با حضور حسن روحانی، رئیس جمهور ایران از سوی معاونت زنان و خانواده رئیس جمهور برگزار گردید و در این مراسم از نرگس محمدی از محکومان فتنه 88 نیز دعوت شده است.

نرگس محمدی از چهره‌های نزدیک به شیرین عبادی است که بعد از انتخابات ریاست جمهوری از ایران متواری شد و در انگلستان سکونت کرد و دستورات شیرین عبادی را برای انجام جنگ نرم در ایران انجام می‌داد.

نرگس محمدی پس از فرار شیرین عبادی به خارج از کشور به دستور وی فعالیت‌های گروهک کانون مدافعان حقوق بشر و هیئت اجرایی شورای ملی صلح را پیگیری می‌کرد.

4 اردیبهشت 1393