h فتنه‌انگیزی در هتل آتش‌افروزی در دانشگاه! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فتنه‌انگیزی در هتل آتش‌افروزی در دانشگاه!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فتنه‌انگیزی در هتل آتش‌افروزی در دانشگاه!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فتنه‌انگیزی در هتل آتش‌افروزی در دانشگاه!

فتنه‌انگیزی در هتل آتش‌افروزی در دانشگاه!

پس از تغییرات گسترده و غیرقابل باور در دانشگاه‌ها و سیستم آموزش عالی، موج جدید تحرک عناصر تند و افراطی با دعوت از یکی از کسانی که آشکارا نظام اسلامی را به تقلب در انتخابات متهم کرده بود، کلید خورد.

به گزارش ظهور12 به نقل از کیهان ، براساس گزارش‌های منتشره، به زودی نشست سالانه مدیران مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه‌های کشور در مشهد مقدس برگزار خواهد شد. این نشست برخلاف تمامی نشست‌های دانشگاهی که سال‌هاست در سالن اجتماعات دانشگاه برگزار می‌شد، در یکی از هتل‌های مشهد برگزار می‌شود! این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که پیش از این مقامات دولتی از خالی بودن خزانه کشور سخن گفته بودند و معلوم نیست با چه توجیهی، بیت‌المال و پولی را که قرار است برای امور رفاهی یا فرهنگی دانشجویان هزینه شود، صرف برگزاری این همایش در هتل می‌کنند!؟ اما ماجرا به همین جا ختم نمی‌شود! چرا که برگزارکنندگان مراسم، به جای دعوت از افراد خوشنام و وفادار به انقلاب، با دعوت از هادی خانیکی، از ماهیت و هدف خود در حرکات فرهنگی دانشگاه پرده برداشته‌اند! خانیکی از فعالین فتنه 88 و همچنین فتنه 78 بوده و با امضاء بیانیه‌هایی، نظام اسلامی را به صراحت به تقلب در انتخابات و مهندسی آراء متهم نموده است! دروغی که بعدها توسط بسیاری از عوامل فتنه به ساختگی بودن آن اقرار شد.

در واکنش به این اقدام، مدیران مسئول 40 نشریه دانشجویی در نامه‌ای خطاب به وزیر علوم، نسبت به این رویکرد خزنده و خطرناک هشدار داده و از وی خواستند جلوی اینگونه اقدامات را بگیرد.

4 اردیبهشت 1393