h 60درصد ثبت نام کنندگان گفته‌اند کمتر از 600هزارتومان درآمد دارند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

60درصد ثبت نام کنندگان گفته‌اند کمتر از 600هزارتومان درآمد دارند ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,60درصد ثبت نام کنندگان گفته‌اند کمتر از 600هزارتومان درآمد دارند ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,60درصد ثبت نام کنندگان گفته‌اند کمتر از 600هزارتومان درآمد دارند

60درصد ثبت نام کنندگان گفته‌اند کمتر از 600هزارتومان درآمد دارند

عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون برنامه و بودجه خانه ملت با بیان اینکه طبق پیش‌بینی‌ها درصد ناچیزی از مردم از دریافت یارانه نقدی انصراف دادند، گفت: در زمان آقای احمدی‌نژاد از مردم خواستند که انصراف دهند و فقط 954 نفر انصراف دادند، اکنون نیز شاهد انصراف کمی بودیم.

وی با تأکید بر اینکه باید ارقام برای مردم به صورت شفاف بیان می‌شد، تصریح کرد: نباید مردم را برای انصراف از دریافت یارانه نقدی تهدید کرد. طبق قانون می‌توان به هر کس که واجد شرایط بود یارانه داد و به هر کس نیز شرایط را دارا نیست یارانه‌ای نداد.

رئیس کمیسیون تدوین آئین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رقم انصراف‌دهندگان ناچیز است، خاطر نشان کرد: بالای 70 میلیون ثبت‌نام کردند و بیش از 60 درصد ثبت‌نام کنندگان اعلام کردند که درآمدشان در ماه کمتر از 600 هزار تومان است که اگر این واقعیت داشته باشد بسیار ناگوار است اما می‌توان به این نکته هم توجه کرد که مردم را به صورت عمدی وادار به کتمان حقیقت می‌کنند.

یوسفیان با بیان اینکه آقایان اگر به دنبال تحول اقتصادی هستند باید انتخابات را فراموش کنند، گفت: اینکه بخواهند پای هر کار اقتصادی، رأی هم داشته باشند جواب نمی‌دهد؛ یا باید تحول اقتصادی کرد و یا کار انتخاباتی. منبع: فارس

4 اردیبهشت 1393