h جزئیات جدید از گوشی هایی که قصد دارند دنیا را زیر و رو کنند ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

جزئیات جدید از گوشی هایی که قصد دارند دنیا را زیر و رو کنند !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,جزئیات جدید از گوشی هایی که قصد دارند دنیا را زیر و رو کنند !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,جزئیات جدید از گوشی هایی که قصد دارند دنیا را زیر و رو کنند !

جزئیات جدید از گوشی هایی که قصد دارند دنیا را زیر و رو کنند !

این گوشی که با قابلیت پخش تصویر به طور سه بعدی مورد توجه قرار گرفته از مزیت مهم دیگری نیز برخوردار است. این گوشی با استفاده ترکیبی از امکانات دوربین ها، حسگرها و نرم افزاری ویژه دریافت فرامین کاربر با حرکات دست و صورت را ممکن می‌کند.

به گزارش فارس به نقل از تک اسپات ، علاوه بر این در صورت حرکت دادن و کج کردن این گوشی در جهات مختلف، اطلاعات متنوعی بر روی نمایشگر آن ظاهر می‌شود، بدون آنکه برای این کار نیازی به لمس گوشی یا ضربه زدن به آن باشد.

به عنوان مثال می‌توانید گوشی را به گونه ای تنظیم کنید که به دنبال مختصری کج کردن ایمیل و برنامه تقویم آن ظاهر شود و اگر این کج کردن را بیشتر کنید برنامه نقشه گوشی ظاهر شود و با تداوم این روند خدمات متنوع دیگری در دسترس قرار بگیرد.

قرار است همین روش برای استفاده از امکانات مرورگرهای اینترنتی به کار رود و از کج و راست کردن گوشی برای انتقال از صفحه ای به صفحه دیگر استفاده گردد. علاوه بر این می‌توان از دوربین‌های این گوشی برای تبدیل عکس گرفته شده از یک متن یا نشانه به یک یادداشت استفاده کرد.

گفته می‌شود این گوشی تا دو ماه آینده در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت، هر چند قیمت و جزییات مربوط به عرضه آن هنوز اعلام نشده است.

3 اردیبهشت 1393