h انتقاد تند یک نماینده مجلس از کم فروشی شرکت های فروشنده اینترنت - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

انتقاد تند یک نماینده مجلس از کم فروشی شرکت های فروشنده اینترنت,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,انتقاد تند یک نماینده مجلس از کم فروشی شرکت های فروشنده اینترنت,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,انتقاد تند یک نماینده مجلس از کم فروشی شرکت های فروشنده اینترنت

انتقاد تند یک نماینده مجلس از کم فروشی شرکت های فروشنده اینترنت

ˈقاسم جعفریˈ در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت، گفت: متاسفانه شرکت های فروشنده اینترنت کم فروشی می کنند و سرعت اینترنتی که عرضه می شود آن چیزی نیست که در قرارداد اعلام می کنند.

نماینده بجنورد، مانه وسملقان در مجلس شورای اسلامی که هفته گذشته در این باره به وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات تذکر کتبی داده بود، گفت: بسیاری از مردم اس. ام. اس های تبلیغاتی را نمی خوانند و گاهی بدون خواندن از گوشی خود پاک می کنند این درحالی است که در برخی از اس ام اس ها از مشترکین درخواست می کنند که به طور مثال اگر پیامکی را به آن شماره ارسال نکنند، بابت پیام هایی که ارسال می کند مبلغی از حسابشان کم خواهد کرد.

وی با بیان اینکه این اتفاق ممکن است گاهی ارزش مبالغی که کم می کنند به دلیل انبوه بودن پیامک ها به میلیاردها تومان می رسد، افزود: بسته اینترنت تلفن همراه بنده برای یک سال بود اما پس از اتمام قرارداد همچنان اینترنت بنده وصل بود و قطع نشد اما بدون اعلام به بنده با نرخ آزاد و به صورت عادی محاسبه شد که این نیز از ایراداتی است که به شرکت های عرضه کننده اینترنت و مخابرات همراه اول وارد است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر اینکه قراردادهای شرکت های اینترنتی یک طرفه است، گفت: شرکت های فروش شارژ تلفن همراه نیز از هر کارت شارژ 200 تومان کم می کنند که این درست نیست.

جعفری همچنین به سامانه پاسخگویی شرکت های اینترنتی که مشتریان را برای پاسخگویی در صف های 20 و 30 نفره قرار می دهند، انتقاد کرد.

نماینده بجنورد، مانه و سملقان در مجلس از وزارت ارتباطات خواست به این موضوعات رسیدگی کند در غیر این صورت از ابزارهای نظارتی موثرتر استفاده خواهد کرد.

2 اردیبهشت 1393