h تبلیغات کاندیدهای عراقی در قم+عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تبلیغات کاندیدهای عراقی در قم+عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تبلیغات کاندیدهای عراقی در قم+عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تبلیغات کاندیدهای عراقی در قم+عکس

تبلیغات کاندیدهای عراقی در قم+عکس

تبلیغات انتخابات پارلمانی عراق که قرار است 10 اردیبهشت ماه برگزار ‌شود فضای شهر قم را هم انتخاباتی کرده است و کاندیداهای مختلف به تبلیغات خود در مراکز شهر اقدام کرده اند.

به گزارش دانا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرهنگ نگار، دور جدید انتخابات پارلمانی عراق قرار است 10 اردیبهشت ماه برگزار ‌شود و بدین سبب تبلیغات گسترده ای در این کشور از سوی احزاب و گروه های مختلف انجام می شود.
با توجه حضور گسترده اتباع عراقی در قم، حال و هوای این روزهای شهر قم کاملا انتخاباتی شده و هرچه بیشتر به انتخابات نزدیک می شویم بر گرمای تبلیغات افزوده می شود.
عراقی های مقیم قم با نصب تراکت های تبلیغاتی و بنر در سطح شهر اقدام به تبلیغات برای کاندیدای مورد نظر خود کرده و صحنه های جالبی از این انتخابات را در شهر رقم می زنند.
از سوی دیگر حضور گسترده اتباع عراقی در قم و تبلیغات انتخاباتی آنان برای مسافرین و زائرین حرم مطهر حضرت معصومه (س) بسیار جالب است.
 قابل ذکر است چندی پیش نیز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری افغانستان حال و هوای انتخابات را به شهر قم آورده بود اما تفاوت انتخابات عراق در گستره ی تبلیغاتی آن است که تقریبا در تمام شهر صورت می پذیرد و محدود به یک یا چند محله خاص درشهر نشده است و همین نکته نیز باعث پدید آمدن صحنه های زیبایی از یک همگرایی و همدلی شده است.
قابل ذکر است که در انتخابات عراق بیش از 9 هزار نامزد در قالب 36 ائتلاف سیاسی و یا به شکل مستقل وارد معرکه انتخاباتی شده و 30 آوریل (10اردیبهشت) زمان برگزاری آن اعلام شده است.
1 اردیبهشت 1393