h سایت خبری پارس نیوز رونمایی شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سایت خبری پارس نیوز رونمایی شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سایت خبری پارس نیوز رونمایی شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سایت خبری پارس نیوز رونمایی شد

سایت خبری پارس نیوز رونمایی شد

به منابسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) پایگاه خبری تحلیلی «پارس» به عنوان جدیدترین رسانه نیروهای انقلاب اسلامی، بعد از یک دوره فعالیت آزمایشی، رسما آغاز به کار کرد.

پایگاه خبری تحلیلی « پارس» بعد از یک دوره فعالیت آزمایشی، رسما آغاز به کار کرد.

به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) پایگاه خبری تحلیلی « پارس» به عنوان جدیدترین رسانه نیروهای انقلاب اسلامی، بعد از یک دوره فعالیت آزمایشی، رسما آغاز به کار کرد.

در فضایی که با شکل گیری دولت جدید، فضای متفاوتی شکل گرفته است پایگاه خبری تحلیلی « پارس» تلاش دارد با هدف ترویج، تقویت و ارتقای ارزشها و گفتمان انقلاب اسلامی فعالیت می کند.

در بخش « درباره ما» پایگاه خبری تحلیلی « پارس» ، آمده است: ما از نسلی از جوانان مومن و انقلابی هستیم که خود را مخاطب رهبرحکیم انقلاب می داند و با نگاهی نقادانه عرصه اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی را رصد می کند و تمام همت و تلاش خود را بر این نهاده تا مسوولین نظام مقدس جمهوری اسلامی، مخصوصا دولت های برآمده از رای مردم و مورد تنفیذ رهبری را یاری نماید. ما بر این باوریم با تحول خواهی، صداقت و راست گویی با منطق محکم و نگاه نقادانه، نقاط قوت و ضعف صاحبان مسولیت را دید و با تلاش در جهت مدیریت جهادی و انقلابی، ایرانی سرشار از معنویت، آرامش، پیشرفت و عدالت داشت.

گفتنی است این سایت خبری با آدرس اینترنتی (parsnews. com) در درسترس مخاطبین قرار دارد.

31 فروردین 1393