h هشدار آیت الله صافی به وزیر ارشاد/عنوان اسلامی بودن اداره فرهنگ و ارشاد حفظ شود - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

هشدار آیت الله صافی به وزیر ارشاد/عنوان اسلامی بودن اداره فرهنگ و ارشاد حفظ شود,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,هشدار آیت الله صافی به وزیر ارشاد/عنوان اسلامی بودن اداره فرهنگ و ارشاد حفظ شود,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,هشدار آیت الله صافی به وزیر ارشاد/عنوان اسلامی بودن اداره فرهنگ و ارشاد حفظ شود

هشدار آیت الله صافی به وزیر ارشاد/عنوان اسلامی بودن اداره فرهنگ و ارشاد حفظ شود

هشدار آیت الله صافی به وزیر ارشاد/عنوان اسلامی بودن اداره فرهنگ و ارشاد حفظ شود

به گزارش ظهور12 به نقل از دفتر آیت الله صافی گلپایگانی، آیت الله صافی گلپایگانی با تشکر از زحمات کشیده شده در حوزه فرهنگ اظهار کرد: موضوع فرهنگ برای هدایت جامعه بسیار مهم و اساسی است.

استاد حوزه علمیه قم افزود: عنوان اسلامی بودن اداره فرهنگ و ارشاد حفظ شود و کسانی که متصدّی کارهای فرهنگی می شوند، باید مقیّد به اجرای تام و کامل احکام شرع مقدس باشند.

وی خاطر نشان کرد: هنر اسلامی باید جای هنرهای خلاف شرع را بگیرد.

این مرجع عالیقدر با اشاره به اهمیت مسأله فرهنگ که زمینه ساز هدایت و راهنمایی جامعه است تصریح کرد: در اسلام، مسأله ای بالاتر از مسأله هدایت مردم و راهنمایی جامعه و نیز حفظ دین مردم و جامعه نیست. وظیفه ای که به شما محول شده است، وظیفه بسیار سنگینی است که باید با استعانت از خداوند متعال و حضرت ولی عصر(عج) و سعی و تلاش و درایت، آن را به نحو احسن انجام دهید.

27 فروردین 1393