h تندر 90 بهترین ماشین کیفی ایران،فعلا شماره گذاری نمی شود - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تندر 90 بهترین ماشین کیفی ایران،فعلا شماره گذاری نمی شود,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تندر 90 بهترین ماشین کیفی ایران،فعلا شماره گذاری نمی شود,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تندر 90 بهترین ماشین کیفی ایران،فعلا شماره گذاری نمی شود

تندر 90 بهترین ماشین کیفی ایران،فعلا شماره گذاری نمی شود

تندر 90 مدل 93 تاکنون وارد بازار نشده است.

به گزارش ایسنا، اگرچه هم‌اکنون بیشتر خودروهای داخلی با مدل 93 در بازار عرضه شده‌اند اما هنوز خبری از عرضه تندر 90 با مدل 93 در بازار نیست.

به گفته فعالان بازار خودرو به دلیل تک ایربگه بودن تندر 90 تولیدی پلیس راهنمایی و رانندگی تاکنون از شماره‌گذاری این خودرو با پلاک سال 93 خودداری کرده است.

این اقدام پلیس راهنمایی و رانندگی در حالی است که طبق قانون از ابتدای سال 93 معادل 80 درصد خودروهای سواری تولیدی باید با دو ایربگ تولید شوند.

تندر 90 از محصولات پر تیراژ تولیدی شرکت رنو فرانسه در ایران است که هم‌اکنون قیمت مدل E2 (فول) آن در بازار حدود 37 میلیون و 200 هزار تومان و در شرکت‌های سازنده حدود 36 میلیون تومان است.

این خودرو در دو شرکت ایران خودرو و پارس خودرو مونتاژ و عرضه می‌شود. البته شرکت پارس خودرو فیس‌لیفت این خودرو را با بدنه متفاوت و ایران خودرو نیز مدل گیربکس اتومات این خودرو را نیز عرضه می‌کند.

22 فروردین 1393